Przepaść technologiczna. Remake Demon’s Souls na pierwszych screenach

LM
2020/06/12 11:15

Bluepoint Games obiecało graficzny benchmark dla PlayStation 5. Wygląda na to, że remake Demon’s Souls spełni śmiałe zapowiedzi.

Jeśli zaprezentowany wczoraj zwiastun odnowionej wersji gry Demon’s Souls przykuł Waszą uwagę, to z pewnością ucieszycie się na wieść o pierwszych screenach z rzeczonej produkcji. Użytkownik Twittera znany jako Ilusorywall podzielił się z użytkownikami sieci garścią ujęć ze zmierzającego na PlayStation 5 remake’u, które dodatkowo zestawił z oryginałem.Przepaść technologiczna. Remake Demon’s Souls na pierwszych screenach

Nie da się ukryć, że mamy tu niemal zupełnie inną grę, a Demon’s Souls na nowych konsolach Sony ramię w ramię z Horizon Zero Dawn 2 dowodzi, że warto było czekać na kolejną generację konsol. Oczywiście porównanie obu wersji nie jest zbyt sprawiedliwe, gdyż dzielą je dwie generacje konsol, ale jeśli dotąd nie mieliście okazji zagrać w Demon’s Souls, to z pewnością powinniście się zainteresować produkcją po premierze na PlayStation 5. Bluepoint obiecywało graficzny benchmark dla nowej konsoli i na tę chwilę możemy sądzić, że go dowiezie.

GramTV przedstawia:

Demon’s Souls na PlayStation 5 pozostaje jeszcze bez oficjalnej daty premiery. W projekt zaangażowane zostało również SIE Japan Studio, które z twórcami oryginału – FromSoftware – tworzyło grę Bloodborne. Oryginalne Demon’s Souls ukazało się w 2009 roku wyłącznie na PlayStation 3.

Komentarze
2
garfieldgarfield
Gramowicz
12/06/2020 13:57

Pięknie, ale wolałbym ciut mroczniej.

porckypizgus
Gramowicz
12/06/2020 12:25

Już wiem, że PS5 będzie pierwsze w zakupie dzięki temu tytułowi.