Crysis Remastered otrzyma specjalny tryb graficzny "Can it run Crysis?"

Wincenty Wawrzyniak
2020/09/07 14:45
1
0

Can it run Crysis? – tak brzmi nazwa trybu graficznego, który pojawi się w grze Crysis Remastered i najprawdopodobniej wymęczy Wasze pecety.

Oryginalna gra Crysis z 2007 roku zasłynęła między innymi z tego, jak bardzo potrafiła wymęczyć sprzęty graczy. Teraz okazuje się, że zremasterowana wersja, która zadebiutuje na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 18 września bieżącego roku otrzyma specjalny tryb graficzny pod memicznym tytułem Can it run Crysis? – twórcy postanowili wykorzystać pytanie, które przez lata zadawali sobie posiadacze pecetów chcący zagrać w kultową strzelankę.Crysis Remastered otrzyma specjalny tryb graficzny Jak nietrudno się więc domyślić, głównym zadaniem trybu będzie wystawienie naszych sprzętów na prawdziwą próbę wytrzymałości. Twórcy ze studia Crytek zamieścili również pierwszego screenshota (którego możecie zobaczyć powyżej) prezentującego grę w nowym trybie i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Co prawda, niektórzy użytkownicy komentują wpis deweloperów na Twitterze z pewną dozą rozczarowania – zamiast pełnoprawnego materiału z rozgrywki po raz kolejny otrzymujemy jedno ujęcie. Cóż, miejmy nadzieję, że gameplay pojawi się niedługo. Na ten moment musimy jednak uzbroić się w cierpliwość.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
07/09/2020 15:48

To jakiś żart? 1 kwietnia daleko.

Odpalcie sobie screena na full rozdzielczości. 

Gra ma te same modele z tymi samymi biednymi limitami jakie gra miała lata temu. Więc drzewo wygląda jakby ktoś posklejał kartki papieru.

Grunt nadal jest płaski. 

Palce są "kwadratowe". Widać że modeli nie zaktualizowali w żaden sposób. 

"Can it run crysis" mógłby działać jako remake. Nie jako bieda podrasowanie kilku suwaków.