Remaster Need for Speed: Hot Pursuit to tegoroczna odsłona serii? Tak twierdzi Amazon

Radosław Krajewski
2020/08/15 15:55
0
0

Na Amazonie ruszyła przedsprzedaż Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na Xboxa One i Nintendo Switch. Gra nie została oficjalnie zapowiedziana.

Electronic Arts kilka lat temu odeszło od wypuszczania co roku nowej odsłony serii Need for Speed. W ostatnich pięciu latach doczekaliśmy się trzech odsłon serii, której ostatnia część o podtytule Heat została ciepło przyjęta przez graczy. Nie zachęciło to twórców do wspierania swojego tytuły nawet przez rok i już w czerwcu powiadomiono, że gra nie będzie mogła liczyć na dalsze wsparcie. Wszystkie siły Criterionu miały zostać wysłane do prac nad nową częścią Need for Speeda. Jak się teraz okazało, to nie zupełnie świeża odsłona cyklu, ale remaster Hot Pursuit z 2010 roku.

Remaster Need for Speed: Hot Pursuit to tegoroczna odsłona serii? Tak twierdzi Amazon

Już jakiś czas temu EA zapowiedziało powstanie kilku remasterów ich gier. Jedna z nich miała pojawić się do końca marca 2021 roku. Najwyraźniej poznaliśmy już jej tytuł, a źródłem przecieku jest Amazon, który umieścił grę w swoich sklepie. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ma zadebiutować już 13 listopada na Xboxa One i Nintendo Switch. Amazon nie stworzył jeszcze kart produktu dla wersji na PlayStation 4 i PC, ale trudno sobie wyobrazić, żeby gra ominęła te platformy.

GramTV przedstawia:

Plotki o remasterze Need for Speed: Hot Pursuit na konsole obecnej generacji pojawiły się już pod koniec czerwca. Według nich nowa wersja gry od Criterion Games powstałaby na podobnej zasadzie co Burnout Paradise Remastered i zaoferować nie tylko ulepszoną oprawę graficzną, ale również wsparcie dla trybu wieloosobowego. Jakby tego mało, w sieci pojawił się zapis rozgrywki z bardzo wczesnej wersji tegorocznej odsłony serii. Materiał miał pochodzić z 6 maja 2020 roku i pokazywać model jazdy. Nie wiadomo, czy wideo przedstawia Need for Speed: Hot Pursuit Remastered.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!