NetherRealm wiąże swoją przyszłość z Mortal Kombat i Injustice

pepsi
2020/06/18 16:42
1
0

Choć nie jest to szokująca wiadomość, warto odnotować z uwagi na licznych fanów obu serii: NetherRealm Studios pracuje nad kolejnymi odsłonami Mortal Kombat i Injustce.

NetherRealm wiąże swoją przyszłość z Mortal Kombat i InjusticeNajnowsza oferta pracy w NetherRealm Studios, zamieszczona na stronie WB Games, zdradza nad czym ekipa Eda Boona zamierza pracować w najbliższym czasie. Poszukiwany jest inżynier oprogramowania, który zajmować się będzie kwestiami graficznymi. Jego zadaniem ma być “określenie wizji grafiki dla marek Mortal Kombat i Injustice na konsolach następnej generacji”. Choć nie można tu mówić choćby o małym zaskoczeniu, po raz pierwszy uzyskaliśmy potwierdzenie, że obie serie bijatyk zagoszczą na Xboksie Series X i PlayStation 5.

Po raz ostatni Mortal Kombat pojawił się na rynku w nowej odsłonie w ubiegłym roku. Wówczas na pecety, PS4, XOne i Switcha trafiło Mortal Kombat 11. Fani bijatyk w wydaniu superbohaterskim na coś dla siebie czekają nieco dłużej. Injustice 2 miało bowiem swoją premierę w 2017 roku. Logika podpowiada więc, że to właśnie ten ostatni tytuł jako pierwszy trafi na next-geny, ale wcale nie musi tak się stać…

GramTV przedstawia:

… tym bardziej, że NetherRealm Studios pracuje nie tylko nad Injustice i Mortal Kombat.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
18/06/2020 18:44

Injustice 3 na bank. Ludzie na to czekają.