Materiały z wczesnej wersji Dead Island 2 zalały Twittera. Mamy gameplay i screeny

LM
2020/06/06 14:56

W sieci pojawiły się nagrania i screeny wczesnej wersji Dead Island 2 od Yager Development. W 2016 byłby hit?

Nawet jeśli jeszcze w minionym roku THQ Nordic obiecywało, że „niebawem” otrzymamy nowinki związane z Dead Island 2, to jak dotąd, się ich nie doczekaliśmy. Zupełnie niespodziewanie za to w sieci pojawiła się wczesna wersja tytułu z czasów, gdy nad rozwojem gry pracowało studio Yager Development. Całość daje pewne pojęcie o mechanice rozgrywki, ale korzysta z wielu placeholderów i najprawdopodobniej będzie zupełnie inne od gry, nad którą pracuje teraz Deep Silver Dumbuster Studios.

Materiały z wczesnej wersji Dead Island 2 zalały Twittera. Mamy gameplay i screeny

Jak łatwo zauważyć na załączonych do wiadomości materiałach, te uchwycono na buildzie przygotowanym jeszcze w 2015 roku, a od tamtej pory nad Dead Island 2 zdążyły już pochylić się dwa kolejne studia. Dead Island 2 zapowiedziano jeszcze w 2014 roku jako kontynuację wyprodukowanej przez Techland gry z 2011 roku. Początkowo do prac zasiadło wspomniane Yager Development, potem ich obowiązki przejęło Sumo Digital, a potem projekt trafił w ręce Dumbuster Studios.

Takie roszady zazwyczaj nie działały zbyt korzystnie na jakość finalnego produktu, ale lepiej wstrzymajmy się z wyrokami do kolejnej prezentacji gry – o ile taka kiedykolwiek się odbędzie, a projekt po 6 latach wzlotów i upadków nie wyląduje w koszu.

GramTV przedstawia:

Na tym etapie możemy oczekiwać, że Dead Island zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X. Z datą premiery wyznaczoną na „kiedyś”.

Jak oceniacie wczesną wersję Dead Island? W 2016 mógłby być hit?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!