Summer Game Fest 2020: Epic Games prezentuje Unreal Engine 5, możliwości PlayStation 5 zapierają dech w piersiach!

Wincenty Wawrzyniak
2020/05/13 17:05
2
0

Dzisiejszy wielki pokaz Summer Game Fest skupia się na prezentacji grafiki nowej generacji na konsoli PlayStation 5 – oto Unreal Engine 5!

Przedstawiciele firmy Epic Games przygotowali dziś dla nas coś wyjątkowego – w ramach Summer Game Fest organizowanego przez Geoffa Keighleya otrzymaliśmy szczegółową prezentację Unreal Engine 5, nowego silnika graficznego, który został przedstawiony na konsoli PlayStation 5. Prezenterzy zapewniają, że jednym z celów dla nowej generacji jest osiągnięcie fotorealizmu na równi z filmową grafiką komputerową oraz prawdziwym życiem, a to wszystko zostaje umieszczone w zasięgu zespołów programistycznych dzięki wysoce wydajnym narzędziom. Materiały, które znajdziecie poniżej, przedstawiają możliwości konsoli PlayStation 5.

Unreal Engine 5 będzie dostępny we wczesnej wersji na początku przyszłego roku, a pod koniec 2021 roku deweloperzy mają otrzymać dostęp do absolutnie wszystkich możliwości tej niesamowitej technologii. A najlepsze jest w tym wszystkim to, że Unreal Engine 5 obsługuje nie tylko konsole nowej generacji (PlayStation 5 i Xbox Series X), ale również konsole obecnej generacji (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch), a także komputery osobiste z systemami Windows oraz Mac, a nawet urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę internetową silnika.

GramTV przedstawia:

Summer Game Fest 2020: Epic Games prezentuje Unreal Engine 5, możliwości PlayStation 5 zapierają dech w piersiach!

Komentarze
2
dzelada
Gramowicz
13/05/2020 20:02

Pikne!! :D

Mati-PL1993
Gramowicz
13/05/2020 17:48

O ja cierpiedole, jestem w naprawdę ciężkim szoku co oni odwalili z tym silnikiem :O

Pozdrawiam