The Elder Scrolls Online: Greymoor opóźnione o około tydzień

pepsi
2020/04/09 16:51
0
0

Nowa aktualizacja The Elder Scrolls Online, Greymoor, miała trafić na pecety 18 maja. Zenimax Online Studios już teraz informuje, że tego terminu nie uda się dotrzymać.

The Elder Scrolls Online: Greymoor opóźnione o około tydzieńW związku z przestawieniem się na pracę zdalną, Zenimax Online Studios napotkało na pewne przeszkody. Najwyraźniej nie są one jednak zbyt duże. Data premiery The Elder Scrolls Online: Greymoor co prawda ulegnie zmianie, ale tylko nieznacznie. “Wygląda na to, że będziemy w stanie wypuścić Aktualizację 26 (wraz z rozdziałem Greymoor) około tydzień później niż pierwotnie planowaliśmy” – napisał w poście do społeczności Matt Firor.

Ów pierwotny plan zakładał, że premiera nastąpi 18 maja na komputerach osobistych i 2 czerwca na konsolach. Są też jednak i dobre wieści. Na publiczny serwer testowy Greymoor trafi zgodnie z planem, czyli 20 kwietnia. Firor zapewnia ponadto, że nowy tryb pracy nie wprowadził w Zenimax Online Studios zbyt dużego zamieszania.

W reakcji na obecną pandemię, wszyscy w ZOS pracują z domu od 16 marca. Po raz pierwszy w naszej historii próbujemy pracy zdalnej, ale na razie wszystko przebiega gładko” – stwierdza. “Jest to czas próby dla nas wszystkich, ale robimy wszystko, by nie zboczyć z kursu” – dodaje.

GramTV przedstawia:

My Greymoor już sprawdzaliśmy – zapoznajcie się z naszymi pierwszymi wrażeniami.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!