Fallout 76 za darmo dla wszystkich, którzy posiadają grę w Bethesda.net

Wincenty Wawrzyniak
2020/04/02 20:55
1
0

Do premiery gry Fallout 76 na Steamie zostały już niecałe dwa tygodnie, więc Bethesda postanowiła zorganizować czasowo ograniczone bonusy dla graczy.

Za niecałe dwa tygodnie na platformie Steam zadebiutuje gra Fallout 76, a firma Bethesda Softworks postanowiła z tej okazji przekazać kilka ważnych informacji. Po pierwsze, każdy, kto zdążył nabyć egzemplarz na platformie Bethesda.net, może odebrać grę na Steamie bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów – wystarczy przejść pod ten adres i połączyć swoje konto Steam z kontem na platformie Bethesdy. Zalecamy jednak się pośpieszyć, bowiem macie na to czas do 13 kwietnia do godziny 5:59 czasu polskiego. Po drugie, gracze, którzy połączą swoje konta na obu platformach lub zakupią Fallouta 76 na platformie Steam między 14 i 28 kwietnia, mogą liczyć na gratis w postaci Fallout Classic Collection – zestaw zawiera gry Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.Fallout 76 za darmo dla wszystkich, którzy posiadają grę w Bethesda.net

Oprócz tego poznaliśmy również szczegóły na temat transferu postępów między platformą Bethesda.net a Steamem (i odwrotnie) – z powodów technicznych będziemy mogli przenosić pomiędzy platformami wszystko, prócz… subskrypcji Fallout 1st oraz uzbieranych Atomów. Co ciekawe, ograniczenia nie dotyczą jednak zakupionych przedmiotów w Atomowym Sklepie. Twórcy polecają więc wydać zgromadzone Atomy przed przeniesieniem się na inną platformę, a subskrybenci Fallout 1st mają skontaktować się z działem obsługi klienta, aby dowiedzieć, jakie mają dostępne możliwości.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Fallout 76 zadebiutował 14 listopada 2018 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wspomniana aktualizacja Wastelanders z kolei przede wszystkim wprowadzi do gry postacie niezależne, a także nowe zadanie główne, które będziemy mogli rozpocząć tuż po opuszczeniu Krypty 76.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
1
Mallyna
Gramowicz
03/04/2020 09:50

Mam pytanie czy jeśli przed 14 kwietnia połączyłem konto steam na bethesda net to czy dostanę Fallout Classic Collection?