News

Resident Evil 3 w pudełkowym wydaniu może nie trafić do wszystkich graczy w dniu premiery

Maria Wawrzyniak, 26.03.2020 16:20 0

Przedstawiciele firmy Capcom poinformowali o komplikacjach, jakie stanęły na drodze fizycznej dystrybucji nadchodzącej gry Resident Evil 3 Remake.

Na oficjalnym profilu brytyjskiego oddziału firmy Capcom pojawiła się dzisiaj informacja dotycząca fizycznej dystrybucji gry Resident Evil 3 Remake w Europie. Chodzi oczywiście o możliwe problemy związane z obecną sytuacją panującą na całym świecie, w wyniku których nie wszystkie pudełkowe wersje produkcji trafią do zamawiających w dniu premiery. Jak głoszą twórcy w swojej wiadomości, choć data premiery Resident Evil 3 nie uległa zmianie, a gra wciąż zadebiutuje na rynku 3 kwietnia bieżącego roku, niektórzy Europejczycy mogą doświadczyć niewielkich opóźnień w dostawach fizycznych wydań produkcji. Tym samym Capcom stało się kolejną firmą, która poinformowała o komplikacjach dotyczących fizycznej dystrybucji gier – o pierwszym przypadku informowaliśmy Was w ubiegłym tygodniu, kiedy to Square Enix poinformowało, że choć samo Final Fantasy VII Remake dostaniemy na czas, tak zamówione wersje pudełkowe już niekoniecznie.

https://twitter.com/Capcom_UK/status/1243130637617373184?s=20

Oczywiście, to wcale nie oznacza, że Resident Evil 3 nie trafi do żadnych lokalnych sklepów czy w ogóle nie dotrze do graczy z Europy. Capcom ostrzega po prostu, że na horyzoncie pojawiły się pewne problemy, które mogą sprawić, że niektórzy z taką sytuacją się spotkają. Przy tym wszystkim oczywiście japoński gigant zapewnia, iż dokłada wszelkich starań, aby wszystko poszło zgodnie z planem, a w razie czego będzie również nas na bieżąco informować. Przypomnijmy jeszcze, że remake Resident Evil 3 zadebiutuje na rynku 3 kwietnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze