Premiera trybu immersyjnego w Ghost Recon: Breakpoint już niedługo – czy twórcom uda się naprawić grę?

Wincenty Wawrzyniak
2020/03/05 22:00
2
0

Twórcy ze studia Ubisoft opublikowali zwiastun oraz datę premiery Ghost Experience, czyli trybu immersyjnego w grze Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint.

W sieci pojawiły się szczegóły na temat Ghost Experience, czyli trybu immersyjnego do gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint. Pierwszy raz usłyszeliśmy o nim w zeszłym roku, później został opóźniony i ostatecznie zadebiutuje na serwerach 24 marca bieżącego roku, mając na celu sprawić, aby rozgrywka w Breakpoint była bardziej realistyczna oraz wymagająca, a więc – dla znacznej większości graczy – również przyjemniejsza. Na samym początku warto zaznaczyć, że moduł będzie dostępny wyłącznie w ramach rozgrywki PvE, niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na grę w pojedynkę czy z innymi. Co więcej, pomiędzy trybem Ghost Experience a trybem zwykłym będziemy mogli swobodnie się przełączać. Czym więc będzie różnić się Ghost Experience od normalnej gry? O tym niżej, wpierw zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

W trybie immersyjnym przede wszystkim nie będziemy musieli przejmować się poziomami wyposażenia. Nowy ekwipunek będziemy zdobywać zarówno poprzez wykonywanie misji czy zbieranie łupów, jak i odbieranie broni innych oponentom. Ponadto otrzymamy możliwość wyboru noszenia jednej lub dwóch broni głównych lub chociażby zdecydowania, czy po przeładowaniu danego sprzętu niewykorzystane naboje zostaną wyrzucone razem z magazynkiem. Twórcy postanowili również dać nam opcję zmiany ustawień dotyczących regeneracji życia naszego bohatera, odporności na trafienia czy poziomu wytrzymałości. Dostosujemy wygląd interfejsu, decydując o wielkości powiadomień oraz ogólnej liczbie informacji wyświetlanych na mapie. Deweloperzy zaznaczyli również, że gracze nie będą zmuszeni do gry w trybie permanentnej śmierci. Oprócz tego wszyscy, którzy zdecydują się na zabawę w trybie klasycznym będą mogli grać wspólnie z tymi, którzy wybrali tryb immersyjny.

GramTV przedstawia:

Po więcej szczegółów zapraszamy pod ten adres. Pozostaje tylko pytanie, czy Ghost Experience uratuje grę. Cóż, o tym przekonamy się pewnie po 24 marca. Przypomnijmy jeszcze, że Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint zadebiutowało 4 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Komentarze
2
garfieldgarfield
Gramowicz
06/03/2020 08:33

Gra była i jest słaba.

sebba99
Gramowicz
05/03/2020 22:13

WOW, nie wiedziałem, ze kampania dla jednego gracza, oprócz dobrze opracowanego modelu rozgrywki wymaga jeszcze trybu immersyjnego, żeby nie wieszali na kampani psów... co będzie jak tryb immersyjny nie zadziała ? będzie tryb immersyjny do kwadratu ?  A wystarczyło po prostu dopracować storyline i rozgrywkę a nie planować skok na kasę w wykonaniu księgowych ... Duch Jacka Welch'a wiecznie żywy ...