Hardspace: Shipbreaker także na konsolach. Symulator złomiarza zmierza na PlayStation 4 i Xbox One

LM
2020/03/03 09:35
0
0

Okazuje się, że Focus Home Interactive nie planuje zamykać nowej gry Blackbird na komputerach osobistych. Ta ukaże się także na PlayStation 4 i Xbox One, ale jeszcze bez konkretnej daty premiery.

Hardspace: Shipbreaker także na konsolach. Symulator złomiarza zmierza na PlayStation 4 i Xbox One

Na przededniu tegorocznej edycji konwentu PAX East w Bostonie firmy Focus Home Interactive i Blackbird Interactive zapowiedziały wspólny projekt – rozbudowany symulator kosmicznego złomiarza zatytułowany Hardspace: Shipbreaker. Tytuł pozwoli nam przenieść się w przestrzeń kosmiczną, gdzie będziemy skupować prawa do porzuconych czy zrujnowanych statków, by następnie zabrać z nich wszelkie wartościowe fanty i urządzenia. Wszystko po to, by spłacić gigantyczny dług wobec zatrudniającej nas korporacji Lynx.

Twórcy oddadzą w nasze ręce szereg przydatnych narzędzi, które będziemy mogli swobodnie personalizować, a także zaawansowany system fizyki, której prawa musimy brać pod uwagę w codziennej pracy. Samo zbieranie złomu nie będzie wcale bezpieczne, gdyż wraki statków kosmicznych mogą skrywać wiele zagrożeń i przykrych niespodzianek, ale jeśli powinie nam się noga, to wspomniane Lynx z chęcią nas sklonuje, powiększając przy tym nasz dług. Tytuł skierowany bezpośrednio do fanów kosmosu i zabawy z fizyką w grach trafi również do użytkowników konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Na tę chwilę wydawca nie ujawnił jeszcze oficjalnej daty premiery konsolowej wersji. Hardspace: Shipbreaker pojawi się na PC w Steam Early Access latem tego roku.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!