Twórcy Homeworld 3 zaprezentowali nowy projekt. Symulator kosmicznego złomiarza – Hardspace: Shipbreaker

LM
2020/02/19 13:40
0
0

Tytuł jeszcze w tym roku pojawi się na PC w katalogu Steam Early Access. Zwiastun, screeny i pierwsze konkrety Hardspace: Shipbreaker. Gameplay na tegorocznym PAX East w Bostonie.

Twórcy Homeworld 3 zaprezentowali nowy projekt. Symulator kosmicznego złomiarza – Hardspace: Shipbreaker

Przed końcem stycznia Focus Home Interactive i studio Blackbird Interactive ogłosiły, że szykują się do zapowiedzi wspólnego projektu. Dzisiaj mogliśmy poznać jego pierwsze szczegóły – ujawniono grę Hardspace: Shipbreaker. Podczas zabawy wcielimy się w kosmicznego złomiarza czy bardziej ratownika zniszczonych statków, który uda się na wielkie konstrukcje, by w przestrzeni ciąć je na kawałki w poszukiwaniu wartościowych elementów. Najsilniejszym punktem Hardspace: Shipbreaker ma być dochowanie wierności prawom fizyki, co będzie mocno warunkować nasze poczynania. Produkcja zmierza wyłącznie na PC i wstępnie pojawi się w katalogu Steam Early Access tego lata.

W dnień debiutu Wczesnego Dostępu Hardspace: Shipbreaker otrzymamy do dyspozycji kompletny pierwszy rozdział kampanii fabularnej; statki kosmiczne przypisane do dwóch klas oraz masę narzędzi roboczych, które będziemy swobodnie personalizować i rozbudowywać o szereg pomocnych funkcji. W kolejnych miesiącach twórcy szykują kolejne statki, zadania, codzienne wyzwania, rankingi i oczywiście wsparcie dla nieoficjalnych modyfikacji. Co ważne, twórcy nie są jeszcze w stanie określić, kiedy gra wyjdzie z Wczesnego Dostępu, bo nadal nie ustalili zawartości, która pojawi się w finalnej wersji.

Oficjalna prezentacja gry odbędzie się podczas tegorocznego konwentu PAX East w Bostonie, który zaplanowano na 27 lutego – 1 marca. Oczywiście ekipa w dalszym ciągu pracuje nad zapowiedzianym wcześniej Homeworld 3.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!