News

Hardkorowa strzelanina Insurgency: Sandstorm dotrze na konsole tego lata. Data premiery i zwiastun na PAX East

LM, 27.02.2020 08:51 2

Po niemal dwóch latach od wydania pecetowej wersji wojna na Bliskim Wschodzie pojawi się również na konsolach. Data premiery i nowy zwiastun Insurgency: Sandstorm.

Jeśli nie zaliczacie się do grona graczy, którzy wzdrygają się na myśl o graniu w strzelanki na konsolach, to mamy dla Was istotne doniesienia. Przy okazji rozpoczynającego się dzisiaj konwentu PAX East w Bostonie firma Focus Home Interactive opublikowała najnowszy zwiastun hardkorowej strzelaniny Insurgency: Sandstorm. Ten skupia się na wydaniu dedykowanym konsolom PlayStation 4 i Xbox One, które wedle najnowszych doniesień ukaże się dokładnie 25 sierpnia. Rzućcie okiem na targowy zwiastun.

Insurgency: Sandstorm to wymagająca sieciowa strzelanina, która pozwala nam uczestniczyć w fikcyjnych konfliktach zbrojnych, realizowanych na terenie Bliskiego Wschodu. Twórcy przygotowali szereg trybów dla rywalizacji i kooperacji, ale w Insurgency: Sandstorm próżno szukać modułu dla pojedynczego gracza. Całość z dużym naciskiem na współpracę z członkami drużyny i całkiem wysoki poziom trudności starć.

Insurgency: Sandstorm od dłuższego czasu dostępne jest na PC za pośrednictwem Steam. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio New World Interactive, które przygotowało wcześniej Insurgency i zrealizowane w czasach II wojny światowej Day of Infamy.

https://www.youtube.com/watch?v=74iltAzkcmo

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze