FTL: Faster Than Light za darmo w Epic Games Store z okazji świątecznej wyprzedaży

Maria Wawrzyniak
2019/12/26 20:20
0
0

W sklepie Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa produkcja w ramach świątecznej wyprzedaży – dziś możecie pobrać FTL: Faster Than Light.

W czwartek w sklepie Epic Games Store rozpoczęła się wielka promocja z okazji świątecznej wyprzedaży, w ramach której firma rozdaje darmowe gry przez dwanaście dni. Mieliśmy już okazję dodać do swojej biblioteki Into the Breach, TowerFall: Ascension, SUPERHOT, Ape Out, Celeste oraz Totally Accurate Battle Simulator. Dzisiaj udostępniono ósmą produkcję, którą jest FTL: Faster Than Light od studia FTL Team. Jest to gra strategiczna osadzona w realiach science fiction, gdzie wcielamy się w najemnika będącego kapitanem statku kosmicznego. Pewnego dnia zostajemy zatrudnieni jako kurier, zaś naszym zadaniem jest dostarczenie cennych informacji do jednej z bas Federacji, tyle że dowiaduje się o tym dowództwo rebeliantów i wysyła za nami całą swoją flotę wojenną.

Zainteresowanym przypominamy, że macie czas jedynie do jutra do godziny 17:00 czasu polskiego – wówczas zostanie udostępniona kolejna gra.FTL: Faster Than Light za darmo w Epic Games Store z okazji świątecznej wyprzedaży

GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!