Na Destiny 3 poczekamy nieco dłużej

pepsi
2019/12/19 18:35
1
0

Obie części Destiny cieszą się sporym uznaniem krytyków i popularnością wśród graczy. Mimo to Bungie nie będzie się spieszyć z produkcją trzeciej części.

Na Destiny 3 poczekamy nieco dłużejOd premiery Destiny 2 minęły już dwa lata. Bungie ani myśli zapowiadać jednak kolejną część serii. – Nie mam żadnych dobrych wiadomości o następnych śmiałych ruchach, jakie wykonamy z marką – mówi dyrektor David Dague. – Obecnie w pełni skupiamy się na tworzeniu sezonów, które będą się ukazywać na przestrzeni całego przyszłego roku. Zależy nam, by przyciągały uwagę i rozwijały główną oś fabularną, co podtrzyma zainteresowanie graczy.

Nie oznacza to jednak, że na Destiny 3 w ogóle nie ma co liczyć. Po prostu nie nadszedł jeszcze właściwy czas. – Rozumiem pytanie, jest ono z pewnością interesujące. Wiele fajnych rzeczy będziemy mieli do powiedzenia na ten temat później, ale obawiam się, że na ten moment będzie trzeba poczekać nieco dłużej – dodaje Dague.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Destiny 2 debiutowało trzy lata po premierze pierwszej części. Wygląda na to, że w przypadku “dwójki” i “trójki” ten dystans będzie dłuższy.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
1
Kotleciq
Gramowicz
19/12/2019 20:40

"Obie części Destiny cieszą się sporym uznaniem krytyków i popularnością wśród graczy"

 

Jasne... graczy było tak DUŻO, że aż musieli na f2p przejść. Gdy gra była jeszcze płatna to znalezienie drugiego gracza do jakiegokolwiek trybu kooperacyjnego wymagało sporo czasu. Biegając po świecie czasami 1 czy 2 graczy śmignęło przy jakiejś aktywności. Miasto świeciło pustkami. Fabuła jest krótka i bardzo schematyczna chociaż bardzo przyjemnie poprowadzona.

Dopiero jak przeszli na f2p to gra się zaludniła, jednak nieobeszło się bez zgrzytów - tryb fabularny został wyrzucony nawet nie na drugi a dziesiąty plan. Żeby rozegrać fabułę, to trzeba iść do npc i wybrać sobie fragment, który chcemy zagrać ;) Postacie są od razu wymaksowane do poziomu przed najnowszym dodatkiem, co jest jakąś paranoją i trąci kapciem.  Najnowszy dodatek kosztuje... tyle co wcześniej podstawka + dwa dodatki :) :) super gra!