Nadchodzą Commandosi nowej generacji!

pepsi
2019/12/10 19:46
0
0

Remake Commandos 2 to nie jedyna gratka dla fanów zakurzonej mocno serii, jaką ma w zanadrzu Kalypso Media. Commandosi doczekają się bowiem zupełnie nowej odsłony!

Nadchodzą Commandosi nowej generacji!Powstaje nowa gra z serii Commandos – ogłosiła firma Kalypso Media. Za jej produkcję odpowiada nowo powołane do życia studio, którego nazwy jeszcze nie ujawniono. Wiadomo natomiast, że na jego czele stanie Jürgen Reußwig, były menedżer Sunflowers i dyrektor zarządzający w Games Distillery. – Zależy nam na stworzeniu godnego sukcesora Commandos – mówi.

- Utworzenie nowego studia jest jasną oznaką rozwoju planowanego przez Kalypso na nadchodzące lata – deklaruje z kolei Simon Hellwig, dyrektor zarządzający i założyciel Kalypso Media Group. – Commandos to świetna, rozpoznawalna na całym świecie marka. Zrobimy wszystko, by spełnić oczekiwania ogólnoświatowej społeczności graczy – dodaje.

GramTV przedstawia:

Nowa gra spod znaku Commandos powstaje jednocześnie na pecety i konsole. Przypomnijmy, że trwają również prace nad Commandos 2 HD Remaster, które będzie miało swoją premierę na początku przyszłego roku.

Gry komputerowe w ofercie sklepu sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!