Commandos: Origins na świeżym gameplayu. Zapowiedziano beta testy gry

Radosław Krajewski
2024/04/30 11:05
0
0

Na ID@Xbox Showcase 2024 twórcy Commandos: Origins pochwalili się nowym materiałem z ich nadchodzącego tytułu.

Claymore Game Studios zaprezentowało nowy zwiastun z Commandos: Origins, czyli kolejnej pełnoprawnej odsłony legendarnej serii. Produkcja wciąż nie otrzymała oficjalnej daty premiery, ale fani słynnych Komandosów, mogą zobaczyć ponad minutowy materiał prezentujący gameplay. Na poniższym wideo widzimy kilka misji rozgrywających się w różnych środowiskach, w tym na pustyniach Afryki, gdzie jako snajper będziemy bronić dostępu do schodów.

Commandos: Origins na świeżym gameplayu. Zapowiedziano beta testy gry

Commandos: Origins – nowy gameplay i ogłoszenie wersji beta

Studio ogłosiło przy okazji start zamkniętych beta testów, które ruszą już latem 2024 roku. W ubiegłym miesiącu deweloperzy zorganizowali testy gry w wersji alfa, które wciąż trwają. Twórcy czekają do 1 maja, a swoje zgłoszenie można wysłać na specjalnie przygotowanej do tego stronie.

W Commandos: Origins weźmiemy udział w wydarzeniach z czasów II wojny światowej, gdzie poznamy początki legendarnej jednostki słynnych Komandosów, którą tworzą Zielony Beret, Saper, Snajper, Kierowca, Marine i Szpieg. W grze znajdzie się 10 obszernych misji, które będą rozgrywane w różnych lokacjach, od wspomnianej wcześniej pustynnej Afryki po lodowate równiny Arktyki.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Commandos: Origins zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!