Tak może wyglądać kontroler DualShock 5 do konsoli PlayStation 5

LM
2019/12/09 17:40
6
0

Obok tego nowy patent – wspólna zabawa dla jednej sesji, a każdy z użytkowników obsługuje tylko wybrany obszar tego samego kontrolera. Szczegóły w środku.

Redakcja słynącego z łowienia wszelkich nowinek związanych z najnowszą generacją konsol Sony serwisu LetsGoDigital podzieliła się z użytkownikami sieci kolejnymi grafikami. Tym razem wykorzystano wszelkie szkice i rysunki prezentujące nadchodzący wraz z konsolą PlayStation 5 kontroler DualShock 5, by zaprezentować jego prawdopodobny wygląd. Warto tu wspomnieć, że LetsGoDigital już jakiś czas temu przygotowało podobny model dla zestawów deweloperskich PS5, który okazał się niemal identyczny z urządzeniami, które posłano do twórców, więc i tym razem możemy zakładać wysoki współczynnik zgodności. Tak może wyglądać kontroler DualShock 5 do konsoli PlayStation 5Jak prezentują się nowe kontrolery DualShock? Mocno bazują na projekcie DualShock 4, aczkolwiek nieco odświeżono i unowocześniono jego wygląd, a najwięcej uwagi przyciąga wyświetlacz, który być może pozwoli jeszcze lepiej obsługiwać konsolę i przy okazji szybko wyciśnie ostatnie soki z baterii DualShock 5. Oczywiście jest to jedynie makieta, ale chętnie poznamy Wasze odczucia.

Przy okazji wpisu poświęconego kontrolerowi LetsGoDigital omówiło też kolejny wniosek patentowy sprzętu, który wskazuje, że miłośnicy PlayStation 5 będą mogli bawić się wspólnie w jedną grę i być może każdy z grona zainteresowanych będzie obsługiwał inny obszar kontrolera. Tak, jakby wszyscy grali jednocześnie, ale każdy tylko po trochu, rzućcie okiem na grafikę. Ma to sens?
Konsole PlayStation 5 zadebiutują w 2020 roku. Czekamy, czekamy.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
6
fragmajster
Gramowicz
10/12/2019 12:35

Łeee.... wygląd brzydko.

Tym czasem pady z XB1 działają z Scarlett :D

garfieldgarfield
Gramowicz
10/12/2019 10:07

Zbyt błyszczący.

dariuszp
Gramowicz
09/12/2019 21:00

Strata kasy na wyświetlacz i inne zbdury. Baterię dajcie większą.
Trwa Wczytywanie