Tech

Wyciekły kolejne zdjęcia zestawu deweloperskiego PlayStation 5 razem z padami

Maria Wawrzyniak, 01.12.2019 17:50 0

W sieci pojawiły się kolejne nieoficjalne zdjęcia deweloperskiej wersji konsoli PlayStation 5, które potwierdza jej specyficzny wygląd. Na zdjęciu są również pady.

Pierwsze zdjęcia deweloperskiej wersji konsoli PlayStation 5 wyciekły do internetu w drugiej połowie października bieżącego roku. Dzisiaj z kolei pojawiły się kolejne, tym razem takie, które nazwalibyśmy z prawdziwego zdarzenia. Fotografię udostępnił na swoim koncie na Twitterze użytkownik o nazwie AllGamesDelta_, który podkreślił, że zdjęcie pochodzi od anonimowego dewelopera. Niedługo po tym jeden z redaktorów serwisu The Verge, Tom Warren, potwierdził, że na zdjęciu rzeczywiście widzimy deweloperskie zestawy i wyjaśnił, dlaczego wyglądają tak, a nie inaczej. Powodem, dla którego sprzęt ma wcięcie w kształcie litery V, jest konieczność przeprowadzenia licznych testów w niezwykle trudnych warunkach, a chłodzenie dzięki temu zostało zoptymalizowane pod kątem wypychania powietrza zarówno z obydwu boków, jak i środka. Zaznaczamy jednak, że wersja deweloperska to nie wersja konsumencka – PS5, które wyląduje w naszych domach, będzie wyglądało inaczej (ale nie wiemy, czy będzie bez wcięcia).

https://twitter.com/tomwarren/status/1200819299138592774

Przypomnijmy, że konsola nowej generacji od firmy Sony zadebiutuje na rynku pod koniec 2020 roku w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze