BioWare chce wiedzieć, jaką przyszłość widzicie dla Mass Effect

LM
2019/11/08 00:13
7
0

Kolejny Mass Effect jest jeszcze w odległej galaktyce, ale być może dzięki temu, uda się nadać grze właściwy kierunek.

BioWare chce wiedzieć, jaką przyszłość widzicie dla Mass EffectOkazuje się, że pomimo niezbyt hucznych obchodów tegorocznego święta fanów serii Mass Effect – N7 Day – studio BioWare nie zapomniało o marce. Wcześniej pisaliśmy już o specjalnej paczce skórek dla Anthem, ale teraz przyszła pora na poważną dyskusję. Na oficjalnym Twitetrze marki twórcy otwarcie pytają, co najbardziej podobało Wam się w poprzednich odsłonach cyklu i czego oczekujecie po grach z serii w przyszłości. Jednocześnie Casey Hudson dodał, że twórcy od dłuższego czasu zastanawiają się, gdzie byli do tej pory w kolejnych odsłonach Mass Effect i gdzie chcieliby udać się w jej kolejnych odsłonach. Zainteresowanych przekazaniem swoich uwag odsyłamy na Twittera, a skierowane do twórców wpisy powinny zostać opatrzone stosownym hashtagiem #N7Day.

Przekaz jest jednoznaczny – BioWare wie, że wydana w 2017 roku Andromeda nie spotkała się z oczekiwaniami fanów trylogii i nie zamierza popełniać już tego błędu. Jednocześnie możemy być pewni, że kolejny Mass Effect nie wytknął nosa poza fazę koncepcyjną, a być może nawet ta jest jeszcze daleka od finalnych wniosków. Tym samym, zarówno nowej odsłony Dragon Age, jak i Mass Effect nie powinniśmy oczekiwać w ciągu najbliższych kilku lat. Fakt, iż to Dragon Age 4 zostało ujawnione w minionym roku, wskazuje, że Mass Effect 5 może trafić na rynek na długo po niej.

Dobra wiadomość jest taka, że tytuł jest na tak wczesnym etapie rozwoju, że uwagi fanów mogą być niezwykle cenne dla twórców. Pozostaje jedynie pytanie, czy wierzycie jeszcze, że BioWare do spółki z Electronic Arts pozwoli sobie dostarczyć Wam to, czego chcecie najbardziej.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
7
TheStar
Gramowicz
09/11/2019 17:32

A ja się wyłamię i powiem że pomimo tego że Andromeda mnie męczyła i co krok było widać kopiowanie elementów z trylogii Sheparda to chętnie bym się dowiedział więcej o cywilizacji, która tworzyła życie w Heliosie (ewidentnie Proteanie przy nich to głupie dzieci), kim jest The Benefactor i skopał dupy Kettom.

Fang
Gramowicz
09/11/2019 15:11

"BioWare chce wiedzieć, jaką przyszłość widzicie dla Mass Effect" - czarną...

AlSandro
Gramowicz
08/11/2019 18:03

Jeżeli bez problemów chcą wrócić do żródła to wystarczy śtwierdzić że od takiego to momentu Shepard był programem komputerowym umieszczonym w środowisku SI. Sztuczka prosta jak kłębek sznurka. I od nowa bawimy się Shepardem w świecie Mass Effecta.
Trwa Wczytywanie