Dziś N7 Day, ale próżno szukać wiadomości dotyczących Mass Effect

LM
2019/11/07 15:07
2
0

Zamiast tego Anthem otrzymało kolekcję skinów i innych dodatków kosmetycznych nawiązujących do serii RPG-ów.

Jeśli zaliczacie się do grona miłośników serii Mass Effect, to doskonale zdajecie sobie sprawę z faktu, jaki dzisiaj mamy dzień. Coroczne święto miłośników uznanej serii gier RPG z roku na rok nieco straciło na znaczeniu, przynajmniej dla Electronic Arts, a tegoroczne obchody udowadniają, że nawet jeśli Mass Effect czeka świetlana przyszłość, to ta jest bardzo odległa. Na oficjalnych kanałach wydawcy i producenta możemy znaleźć jedynie pojedyncze wzmianki od N7 Day, ale zagorzali fani mogą dać upust nostalgii dzięki specjalnej kolekcji skórek do Anthem.

Dziś N7 Day, ale próżno szukać wiadomości dotyczących Mass Effect

GramTV przedstawia:

BioWare przygotowało dedykowaną skórkę dla każdej klasy dostępnych w Anthem Javelinów, które upodabniają je do poszczególnych ras z Mass Effect. Tym samym Ranger przypomina Tturianina, Kolos wygląda jak Kroganin, Strom nawiązuje do rasy Asari, a Interceptor odtwarza przedstawiciela Quarian. Obok tego w Anthem pojawiła się specjalna emotikona, dzięki której nasza postać zatańczy jak Shepard. Ostatecznie warto zaznaczyć, że wszystkie omówione tu nowinki, niby są częścią obchodów kolejnego N7 Day, ale nie trafią do zainteresowanych za darmo – każda ze skórek kosztuje 61 tysięcy monet, ale może zostać zakupiona także za walutę premium, co w przeliczeniu daje nam około 30 złotych za sztukę.

Najnowsza odsłona cyklu Mass Effect – Andromeda – zadebiutowała w 2017 roku na PC i konsolach. Tytuł zaliczył bardzo słaby start, głównie przez liczne drobne błędy, ale nie obronił się także w dłuższej perspektywie. W odpowiedzi na słaby odbiór EA wstrzymało prace nad fabularnym dodatkiem i niejako zamroziło dalszy rozwój serii. Obecnie trudno powiedzieć, czy w BioWare ktokolwiek pracuje właśnie nad nowym Mass Effect i chociaż twórcy zastrzegają, że seria nie pójdzie w odstawkę, to oficjalnych komunikatów na razie nie uświadczymy.


Kup Anthem w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
07/11/2019 18:09

A wypuszczano newsy, że Bioware zamierza zrobić remastera trylogii. Szkoda, ale może warto jeszcze poczekać, aż nowa generacja konsol wejdzie, bo wtedy będę mogli uczynić grafikę lepszą.

Sanders-sama
Gramowicz
07/11/2019 17:03

Może i na tweeterach BW cicho, ale założe się że na stronkach z rulami będzie ciekawie, jak co roku  ( ͡° ͜ʖ ͡°)