News

Nowe materiały z Death Stranding i odliczanie do premiery

Maria Wawrzyniak, 07.11.2019 20:33 0

Już jutro premiera najnowszego dzieła Hideo Kojimy – z tej okazji pojawiły się kolejne materiały w sieci.

UWAGA: Na samym początku ostrzegamy, że w zamieszczonych materiałach znajdują się fragmenty, które przez niektórych z Was mogą zostać uznane za spoilery, dlatego pamiętajcie, że czytacie oraz oglądacie na własną odpowiedzialność.

Trudno w to uwierzyć, ale czas leci zdecydowanie za szybko – już jutro odbędzie się wielka i przez wielu wyczekiwana premiera najnowszego dzieła Hideo Kojimy, czyli Death Stranding. Z tej okazji w internecie pojawiło się oczywiście mnóstwo materiałów z gry, jak również materiał porównujący fragmenty produkcji pokazane na zwiastunach z ostateczną wersją gry na konsoli PlayStation 4 Pro. Nagranie przygotował dla Was serwis GameSpot i możecie je obejrzeć pod tym adresem. Celem takiego zabiegu jest sprawdzenie, czy Kojimy zbyt bardzo nie poniosło i czy gra nie odbiega od tego, co przedstawiono nam w ciągu ostatnich lat. Ponadto na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube odbyła się dzisiaj transmisja na żywo, podczas której przeprowadzono ciekawą rozmowę z samym twórcą Death Stranding. Tutaj z kolei możecie obejrzeć pierwsze 37 minut gry w rozdzielczości 4K.

Przypomnijmy, że Death Stranding zadebiutuje już jutro, czyli 8 listopada – początkowo wyłącznie na konsolach PlayStation 4. W przyszłym roku gra pojawi się na komputerach osobistych. Pod tym adresem znajdziecie naszą recenzję produkcji. Tutaj z kolei pisaliśmy o recenzjach opublikowanych przez zagraniczne serwisy – znaczącej większości produkcja się podobała, wielu zachwyciła, ale kilka osób również oceniło grę bardzo krytycznie. Ostatnio jednak Kojima wytłumaczył, dlaczego Death Stranding (jak i wszystkie jego gry) są tak dziwne – porównał to do procesu trawienia i wydalania. Bo przecież to Kojima.


najnowsze