Bluepoint Games z dużym projektem skierowanym na PlayStation 5

LM
2019/10/09 11:15
3
0

Twórcy chwalą możliwości zestawów deweloperskich i nowego PlayStation.

Bluepoint Games z dużym projektem skierowanym na PlayStation 5Przy okazji wczorajszych doniesień związanych z nadchodzącą konsolą PlayStation 5 pojawiło się kilka szczegółów technicznych, ale niewiele dowiedzieliśmy się o najważniejszym aspekcie urządzenia – dedykowanej bibliotece gier. Oczywiście na konkrety wciąż jest jeszcze nieco za wcześnie i pierwszych oficjalnych zapowiedzi możemy spodziewać się dopiero podczas targów E3, ale kilka szczegółów zdecydowali się zdradzić deweloperzy ze studia Bluepoint Games. Okazuje się, że ekipa szykuje bardzo duży projekt skierowany na konsole PlayStation 5. Warto zaznaczyć, że mowa tu o studiu, które niemal od początku swojej działalności zajmuje się opracowywaniem remasterów i remake’ów do już wydanych gier, co oznacza, że Sony zamierza odświeżyć nam pamięć o jakimś ważnym tytule z minionych generacji. Co to będzie? Trudno powiedzieć, ale liczymy na Waszą kreatywność w komentarzach – może ktoś trafi.

Korzystając z okazji szef Bluepoint Games, Marco Thrush, pochwalił możliwości nowego PlayStation. Wyznał, że dzięki nowej architekturze deweloperzy nie będą już musieli sztucznie spowalniać rozgrywki, np. wydłużając animację otwierania drzwi czy innych aktywności, by dać konsoli czas na wczytanie zawartości, którą gracze będą mogli zobaczyć. Jaki użytek z tego wszystkiego zrobią nowe gry i jak wpłynie to na granie na PC? Kolejne 12 miesięcy będzie wyjątkowo ciekawe.

Najnowszym dostępnym na rynku projektem Bluepoint Games jest remake gry Shadow of the Colossus wydany wyłącznie na PlayStation 4.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
garfieldgarfield
Gramowicz
22/10/2019 14:15

Demon's Soul :)

L-M
Gramowicz
Autor
09/10/2019 11:56
Illidian_Stormrage napisał:

Bluepoint to oni remasterowali Uncharted na ps4 prawda?

Tak, od nich jest Kolekcja Drake'a.

Illidian_Stormrage
Gramowicz
09/10/2019 11:50

Bluepoint to oni remasterowali Uncharted na ps4 prawda?
Trwa Wczytywanie