News

Bohaterowie Resident Evil 2 już niedługo zawalczą z potworami w Monster Hunter: World

Maria Wawrzyniak, 04.10.2019 22:30 0

Japończycy właśnie zapowiedzieli kolejny crossover – tym razem do Monster Hunter: World trafią Leon, Claire oraz Mr. X.

Na początku sierpnia pisaliśmy o imponujących wynikach sprzedażowych japońskiego giganta CAPCOM. Wówczas dowiedzieliśmy się, że liderem na rynku wciąż jest Monster Hunter: World, którego jeszcze do czerwca kupiło ponad 13 milionów graczy. Jeszcze w połowie września natomiast informowaliśmy Was o całkiem sporym sukcesie sprzedażowym dodatku Iceborne do gry.

W lipcu z potworami walczyła słynna Aloy z Horizon Zero Dawn, a dzisiaj mamy dla Was zapowiedź kolejnego crossoveru – już w listopadzie do Monster Hunter: World – Iceborne trafią bohaterowie Resident Evil 2. Z potworami zawalczy na pewno Claire Redfield oraz Leon Kennedy. Opublikowany trailer wskazuje również na to, że do wspomnianej dwójki dołączą Mr. X oraz zombie. Deweloperzy postanowili oczywiście zadbać o specjalny sprzęt oraz nowe zbroje, utrzymując wszystko w odpowiednim klimacie.

https://youtu.be/yDhVS64qdkU

Monster Hunter: World zadebiutowało natomiast 26 stycznia 2018 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a także 9 sierpnia 2018 roku na komputerach osobistych. Na temat dodatku Iceborne napisaliśmy również całkiem obszerne kompendium, które możecie przeczytać pod tym adresem.


najnowsze