Wkrótce naładujesz telefon jak Gordon Freeman w serii Half-Life?

pepsi
2019/09/12 18:35
2
0

Na Indiegogo wystartowała kampania power banku do złudzenia przypominającego urządzenie ładujące z Half-Life’a. Do sfinansowania projektu potrzeba 50 tys. dolarów.

Wkrótce naładujesz telefon jak Gordon Freeman w serii Half-Life?Monitor naładowania baterii H.E.V. wraz z power bankiem to nowy projekt Węgra Andrasa Gajdacsa i jego zespołu, skierowany do fanów Half-Life’a. Urządzenie przenosi do prawdziwego świata ładowarkę znaną ze słynnej serii Valve. Taki jest przynajmniej plan, bowiem na jego realizację niezbędne są fundusze. Te twórcy postanowili zebrać na Indiegogo, gdzie właśnie trwa kampania. Ma ona na celu uzyskanie 50 tys. dolarów. Zbiórka rozpoczęła się nieśmiało – na razie zainteresowani zadeklarowali niecałe 4 tys. dolarów, ale do jej zakończenia pozostały jeszcze 22 dni.

Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach. Tańsza to w zasadzie efektownie wyglądający gadżet, który pozwala sprawdzić stan naładowania baterii. Druga ma być wyposażona w baterię Li-Po o pojemności 10 000 mAh, która posłuży jako power bank. Kosztują one odpowiednio: 29 i 49 dolarów. Wysyłka do osób wspierających planowana jest na marzec przyszłego roku.

GramTV przedstawia:

Czy uderzenie w sentymentalne i gadżeciarskie tony przyniesie pożądany skutek i pozwoli Węgrom zrealizować projekt, który – jak twierdzą – ma praktycznie charakter non-profitowy? Przekonamy się już niebawem.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
2
ms1021
Gramowicz
13/09/2019 14:10

50k? Zrozumiałbym to gdyby 49k poszło na licencję od volvo 

Usunięty
Gramowicz
12/09/2019 19:41

50 tysięcy $? Niezły wałek, stworzy projekt, a później zamówi hurtem u chińczyka 2$ od sztuki.