News

Poznaliśmy datę premiery polskiego horroru The Beast Inside

LM, 12.09.2019 01:10 0

Gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, ale wydawca nie doprecyzował, czy zadebiutuje równocześnie na wszystkich dedykowanych platformach.

Firma Movie Games udostępniła w sieci kolejny materiał promujący najnowszą produkcję studia Illusion Ray – pierwszoosobowy horror zatytułowany The Beast Inside. Dzięki załączonemu do wiadomości zwiastunowi wiemy, kiedy możemy oczekiwać jego nieodległej już premiery. The Beast Inside ukaże się dokładnie 17 października, ale niestety nie doprecyzowano, czy na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych. Obok komputerów osobistych gra zmierza także na PlayStation 4 i Xboksa One, ale pozostaje nam założyć, że wspomniany termin odnosi się wyłącznie do PC Steam.

Głównym bohaterem The Beast Inside jest mężczyzna o imieniu Adam, który pracuje dla CIA w czasie Zimnej Wojny i przenosi się na prowincję, by w spokoju pracować nad złamaniem szyfru. Na miejscu odkrywa dziennik dawnego mieszkańca posiadłości, Nicolasa, który brał udział w wojnie secesyjnej. Szybko okazuje się, że mroczne wspomnienia żołnierza przedzierają się do rzeczywistości, a my próbujemy uporać się z demonami przeszłości. Całość obserwujemy z perspektywy Adama, ale w grze pojawią się też epizody, w których wcielimy się w Nicolasa. Rzućcie okiem na upubliczniony przy okazji targów Gamescom 2019 gameplay z gry.

https://www.youtube.com/watch?v=3n0ZX5qmIcE

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze