News

The Beast Inside – polski survival horror z wojną secesyjną w tle na pierwszym gameplayu

LM, 24.08.2019 14:25 0

Zobacz ponad 10-minutowy zapis rozgrywki prosto z targów gamescom 2019. Premiera “już niedługo” na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Jeśli zastanawialiście się, co dzieje się z zapowiedzianą przeszło rok temu grą The Beast Inside od studia Illusion Ray, to wygląda na to, że pomimo medialnej ciszy projekt ma się nieźle. Wydawca gry – firma Movie Games – podzielił się z nami ponad 10-minutowym zapisem rozgrywki z survival horroru polskiej ekipy. Ten prezentuje eksplorację spowitej mrokiem rezydencji, zbieranie kolejnych skrawków linii fabularnej, zagadki środowiskowe i oczywiście kilka dalece niepokojących scen.

Całość uchwycono na wersji beta The Beast Inside, ale i tak po samym nagraniu trudno wyciągnąć daleko idące wnioski dotyczące tytułu – jest za ciemno, a wątki fabularne podano bez szerszego kontekstu. Ostatecznie możecie sięgnąć po udostępnioną na platformie Steam wersję demonstracyjną tytułu, a poza tym dobrze wiedzieć, że po wielu miesiącach ciszy The Beast Inside wciąż zmierza w kierunku rynkowego debiutu.

The Beast Inside zaprezentuje nam historię Adama, kryptoanalityka CIA, który przeprowadza się na prowincję, by w spokoju pracować nad złamaniem kodu, ale we wiejskiej rezydencji znajduje dziennik żołnierza z czasów wojny secesyjnej – Nicolasa. Szybko okazuje się, że zapisane w pamiętniku wspomnienia stają się rzeczywistością. Akcję The Beast Inside obserwujemy z perspektywy obu bohaterów.

Zgodnie z zapowiedziami twórców premiera tytułu odbędzie się już niedługo, ale na razie nie podali konkretnego terminu. The Beast Inside zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

https://www.youtube.com/watch?v=1fjfwOpzZXU

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze