News

Ghost of Tsushima na Tokyo Game Show 2019? Możecie być zawiedzeni

LM, 09.09.2019 11:10 2

Studio Sucker Punch nie ma żadnych planów na tegoroczną odsłonę imprezy.

Jeśli wyczekiwaliście tegorocznej edycji Tokyo Game Show z nadzieją na nowości związane z grą studia Sucker Punch – Ghost of Tsushima, to mamy dla Was złe wieści. Tytuł pojawił się wprawdzie w programie Sony Interactive Entertainment na TGS 2019, ale wcale nie oznacza to, że podczas targów zobaczymy lub dowiemy się czegoś nowego. Twórcy zaznaczają, że będzie zupełnie przeciwnie – zapytany o ramówkę TGS menedżer społecznościowy Sucker Punch, Andrew Goldfarb, przyznał, że twórcy nie mają żadnych planów na omawianą imprezę, a Sony będzie prezentować publikowane już zwiastuny na swoim stoisku. Tym samym, jeśli oczekiwaliście nowinek, to chyba nie tym razem.

Nawet jeśli ukazujące się ostatnio oferty pracy w studiu wskazują, że proces deweloperski gry idzie pełną parą, to tytuł nie pojawił się w mediach od przeszło roku. Ostatnia, obszerna i bardzo obiecująca prezentacja rozgrywki z Ghost of Tsushima miała miejsce podczas targów E3 2018, a opublikowany wtedy materiał znajdziecie poniżej.

Ghost of Tsushima to trzecioosobowa gra akcji z otwartym światem, która przeniesie nas do feudalnej Japonii, a konkretnie na tytułową wyspę Cuszimę. Podczas zabawy wcielimy się w samuraja, którego przyjaciele i bliscy zginęli podczas mongolskiej inwazji, a on staje do walki, by ich pomścić. Tytuł ukaże się najprawdopodobniej w 2020 roku – wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

https://www.youtube.com/watch?v=kSAvzeopPC8

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze