Prowansja i Lofoty Last Minute – nowa aktualizacja Battlefield V trafiła na serwery

LM
2019/09/03 12:35
0
0

DICE podniosło też górny próg poziomu konta. Grindowanie do 500 rangi możemy uznać za rozpoczęte.

Nieco spóźniona, ale jest. Najnowsza, opatrzona numerem 4.4 aktualizacja gry Battlefield V pojawiła się na serwerach, a wraz z nią szereg wyczekiwanych i obiecanych jeszcze podczas tegorocznego EA Play nowości. Na liście najważniejszych nowinek znajdziemy oczywiście dwie nowe mapy – Prowansję i Lofoty. Obie dedykowane są jedynie starciom piechoty w bliskim i średnim dystansie i obecnie grywalne jedynie w trybach drużynowego podboju i deathmatchu. Przy okazji pojawiła się opcja podbicia rangi gracza powyżej pięćdziesiątego poziomu, a tych zgodnie z wcześniejszymi obietnicami ma być aż 500.

Prowansja i Lofoty Last Minute – nowa aktualizacja Battlefield V trafiła na serwery

To jednak nie koniec — DICE dodało także dwie nowe bronie (Panzerbusche 39 i Breda M1935 PG), które odblokujemy, realizując misje Teatrów Wojny, lub zakupimy później za walutę gry. Jednocześnie gra doczekała się poprawek stabilności, a także kilku istotnych poprawek. Mowa tu m.in. o możliwości odrzucenia swojego granatu, tak na wypadek, gdyby ten upadł nam pod nogi; twórcy podnieśli także obrażenia zadawane przez lekką broń do walki wręcz (noże) o kilka punktów, co powinno zachęcić do upokarzania oponentów w wąskich przejściach. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Battlefield V dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Także w ramach abonamentów Origin Access oraz EA Access.

GramTV przedstawia:


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!