News

Zwiastun silnika CryEngine 5.6 może być zapowiedzią remastera Crysisa

Maria Wawrzyniak, 02.09.2019 19:10 3

W internecie pojawił się ciekawy film prezentujący możliwości nowego silnika CryEngine w wersji 5.6. Poza wieloma ulepszonymi funkcjami oprogramowania gracze dopatrzyli się czegoś jeszcze.

Zwiastun wygląda naprawdę ładnie. Materiał umiejętnie prezentuje wiele nowych, ulepszonych funkcji, w które zostało wyposażone oprogramowanie. Silnik Cry Engine w wersji 5.6 przedstawia się świetnie.Źródło: NeoGAF

Wszystko wygląda zjawiskowo i najprawdopodobniej zapowiada to, co dostaniemy od nowej generacji konsol. Zobaczyliśmy między dynamiczne oświetlenie, mgłę, a także sporo efektów specjalnych, jak chociażby rozmycie w ruchu, dokładną fizykę lin, a nawet interakcje z roślinnością. Wymienione elementy przedstawiają silnik w naprawdę dobrym świetle. Ale to nie wszystko.

https://youtu.be/vUyWwqY-pYc

Coraz więcej użytkowników twierdzi, że wyspa, którą pokazano na sam koniec nagrania jest tak naprawdę teaserem remasteru Crysisa. Niektórzy pokusili się nawet o teorię, że chodzi o kolejną część z serii. Niemniej jednak, muzyka w tle pochodzi z oryginalnej gry, a cała sceneria odpowiada klimatowi. Czy to oznacza, że rzeczywiście możemy się spodziewać odświeżonej wersji gry Crysis na nowym silniku CryEngine 5.6? Może tak, a może nie. Jeśli tak się jednak stanie, natychmiast się o tym dowiecie!


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze