Inne

Wszystko, co wiemy o operacji Ember Rise w Rainbow Six: Siege

Maria Wawrzyniak, 21.08.2019 22:30 0

Gra wzbogaci się między innymi o dwóch nowych operatorów oraz przepustkę bitewną.

Teksty z kategorii kompendium będą na bieżąco aktualizowane, jeśli w internecie pojawią się nowe informacje, materiały promocyjne czy cokolwiek innego wartego uwagi na temat danego tytułu.


Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege nie jest już na pewno najmłodszą grą. Tytuł zadebiutował 1 grudnia 2015 roku, aczkolwiek nic nie zmienia faktu, że produkcja nadal cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Dzięki temu twórcy dbają o to, aby regularnie wypuszczać nową zawartość. Ostatnio natomiast firma Ubisoft szczegółowo zaprezentowała nam zawartość, która już niedługo pojawi się w Rainbow Six: Siege w ramach Operacji Ember Rise. Do gry trafi dwójka nowych operatorów, jedna z map doczeka się poprawek, a na koniec zapowiedziano także przepustkę bitewną.

Nowi operatorzy

W kolejnym sezonie pojawi się dwójka nowych operatorów. Pierwszym z nich jest Goyo, meksykański obrońca. Korzysta z tarczy Wulkan, która na pierwszy rzut oka wygląda bardzo zwyczajnie, jednak po zniszczeniu wybucha i tym samym zadaje obrażenia wszystkim pobliskim wrogom. Jeśli oponenci znajdą się wystarczająco blisko, wartość obrażeń potrafi dojść nawet do trzydziestu punktów. Dodatkowo, tarczę możemy zostawić dla naszych sojuszników, aby zdetonowali ją w momencie, w którym tego potrzebują. Poza tym, Goyo dostanie również pistolet maszynowy Vector .45 ACP oraz shotgun TCSG12.

Drugim operatorem jest Amaru, która posiada hak Garra ułatwiający postaci dostanie się na dachy, okna czy inne luki w budynkach. Zasięg narzędzia będzie jednak ograniczony, zaś po jego użyciu musimy poczekać parę chwil, aby zrobić to po raz kolejny – to uczyni nas bardziej podatnymi na wszelkie ataki czy pułapki przeciwników. W zwykłej walce Amaru używać będzie dwóch shotgunów: Supernovy oraz ITA12S.

Nowi operatorzy będą dostępni dla posiadaczy przepustki sezonowej na premierę Operacji Ember Rise. Pozostali gracze poczekają tydzień dłużej.

Zmiany mapy Kanał

Następnie mamy usprawnienia dotyczące jednej z map. Kanał doczeka się niewielkich ulepszeń. Widać dość wyraźną poprawę w kwestii oprawy wizualnej. Nadal będzie podzielony na dwa główne budynki, aczkolwiek twórcy postanowili dodać most, który znacznie ułatwi poruszanie się pomiędzy lokacjami. Usunięto także trochę okien w kluczowych miejscach, a dachy przerobiono w taki sposób, aby trudniej było się po nich poruszać. Poniższy materiał pokazuje zarówno dwóch nowych operatorów w akcji, jak i zmiany na mapie.

https://youtu.be/-kU_VuCfl3c

Przepustka bitewna

Najprawdopodobniej najważniejsza informacja. Twórcy zdecydowali się wprowadzić do gry przepustkę bitewną, którą dobrze znamy z wielu innych produkcji Ubisoftu. Zostanie ona podzielona na dwa etapy. Pierwszy potrwa niecały tydzień i będzie darmowy dla wszystkich graczy. Wówczas za pomocą odpowiedniej ilości punktów zdobywanych podczas grania będziemy mogli odblokować siedem nagród. Drugi etap pojawi się razem z czwartym sezonem i zostanie podzielony na kolejne dwie części – znów darmową oraz płatną. Nie znamy dokładnej daty czy ceny przepustki, aczkolwiek poznaliśmy trochę więcej szczegółów na nagraniu opublikowanym przez Ubisoft, które możecie obejrzeć poniżej.

https://youtu.be/1C7GLvf6ZX8

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze