Główny producent Anthem odchodzi z BioWare'u!

pepsi
2019/08/15 20:09
1
0

Praca w BioWare była jego marzeniem od czasów Baldur’s Gate’a. Teraz Ben Irving opuszcza jednak ten okręt, pozostawiając Anthem w – jak zapewnia – dobrych rękach.

Główny producent Anthem odchodzi z BioWare'u!Ben Irving, główny producent Anthem, opuszcza BioWare! Wiadomością tą podzielił się ze światem w kilku wpisach na Twitterze.

Po ośmiu niewiarygodnych latach w BioWare podjąłem decyzję o odejściu i zaakceptowałem ekscytującą propozycję innej firmy z branży gier. Odkąd pierwszy raz zagrałem w Baldur’s Gate’a wiele lat temu, BioWare był moim wymarzonym miejscem pracy. Zawsze będę wdzięczny wszystkim ludziom, którzy dali mi szansę pracować przy tych świetnych produktach i ze wspaniałymi osobami. Wierzę, że Anthem ma przed sobą świetlaną przyszłość – stoi za nim świetny zespół, a ja nie mogę się już doczekać postępów w projekcie (i grania!) obserwując je z boku. Naprawdę cieszyły mnie interakcje ze społecznością Anthem – czy chodzi o streamy, Twittera czy Reddit – zarówno w lepszych, jak i gorszych czasach. Pozostajecie w dobrych rękach z Jessem Andersonem i Andreem Johnsonem (w których byliście już od jakiegoś czasu). Życzę wam wszystkiego najlepszego.

GramTV przedstawia:

Irving przepracował w BioWare osiem lat. Uczestniczył w wielu istotnych projektach, w tym przede wszystkim jako główny producent Star Wars: The Old Republic.

Zamów Anthem w sklepie sferis.pl

Komentarze
1
Kash28
Gramowicz
16/08/2019 17:40

Anthem... I jak narazie brak komentarzy jaka to niby słaba gra... Gra jest genialna w swojej prostocie... Jedyny zarzut to brak contentu co zdecydowanie poprawił najnowszy patch... Dalej daleko do sporej różnorodności uzbrojenia ale wprowadzili nowych przeciwników no i tytułowy Kataklizm... Na poczatku po przejsciu raz drugi trzeci... Myśle nuddaaaa... Zastanawiało mnie jak ludzie kręcą takie wyniki... Są zatopione miejscówki które trzeba otworzyć. Są tematy wymagające współnej gry... Jeszcze niech wprowadzą możliwość podnoszenia stat Javelina... Tych bazowych... No i byłaby bajka... No dobra jakiś crafting elemntów pancerza czy możliwośći delikatniej modyfikacji poszczególnych broni... Gra się świetnie i sprawia masę frajdy...