News

Ion Maiden przemianowane na Ion Fury, premiera w sierpniu

therionee, 11.07.2019 20:33 0

Nie mylić z metalowym zespołem Iron Maiden.

 

 

Niedawno pisaliśmy, że zespół Iron Maiden pozwał 3D Realms za to, że ich gra nosi tytuł "Ion Maiden". Nie da się zaprzeczyć, że obie nazwy wyglądają i brzmią bardzo podobnie. W rezultacie gra otrzyma nową nazwę - Ion Fury. W Ion Fury będziemy mogli gromić cyberkultystów od 15 sierpnia. Załączony trailer pokazuje szereg lokacji i typów przeciwników.

https://www.youtube.com/watch?v=zjnhRz_GP3c

Obecnie wersja early access oferuje niewiele miejsc do zwiedzania, jednak to co można zobaczyć we wczesnym dostępie to zaledwie czubek góry lodowej - mniej niż 10 procent finalnej wersji. Jak podkreśla Voidpoint, gra jest dwukrotnie większa niż pierwotnie planowano.

Ion Fury to następca klasycznych strzelanek takich jak Duke Nukem 3D, Shadow Warrior i Blood. W grze będziemy mogli skakać, wspinać się, pływać i siać zniszczenie w siedmiu zróżnicowanych strefach, korzystając z arsenału rozmaitych broni (np. rewolwerów, wyrzutni granatów i bomb reagujących na ciepło), różnego typu amunicji i trybów strzelania. Wszystkie poziomy zostały stworzone ręcznie. Twórcy obiecują również dostęp do edytora poziomów oraz wsparcie dla Warsztatu Steam.


Sprawdź ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze