News

Zapowiedziano Mirador - hack-and-slash, w którym bossów tworzą gracze

therionee, 27.05.2019 09:23 0

Ruszyła zbiórka na Kickstarterze.

 

 

Mirador to gra typu hack-and-slash, w którym najważniejsze są walki z bossami, łupy i crafting. Brzmi zbyt znajomo? Gra wyróżnia się tym, że bossowie są tworzeni przez graczy.

Podczas zabawy spróbujemy szczęścia jako poszukiwacz przygód i zapuścimy się w niebezpieczne lochy solo lub ze znajomymi, zmierzymy się z coraz trudniejszymi bossami i będziemy zdobywać coraz lepsze nagrody. Wszyscy bohaterowie będą antropomorficznymi zwierzętami. Można będzie walczyć na dystans lub w zwarciu. Przemierzymy rozmaite lokacje, od pustyń po śnieżne biomy. Po dotarciu do punktu kontrolnego zdecydujemy, czy zgarnąć łupy i wrócić, czy brnąć dalej dla cenniejszych łupów. Jeśli zdecydujemy się brnąć dalej, ale nie podołamy zadaniu, stracimy wszystko.

Można będzie też przygotować własnych strażników zwanych AI Sentinels (dostosować ich wygląd i zachowanie z pomocą edytora). Bossowie zaczną żyć własnym życiem, walczyć z poszukiwaczami przygód i zbierać łupy przez 24 godziny na dobę. W każdym z trybów zdobyte skarby pomogą stać się silniejszym. Łupy pozwolą nie tylko dobrze wyposażyć postać, znajdziemy elementy, które wzmocnią bossów.

https://www.youtube.com/watch?v=boEunviqcDA

Ekipa Sauropod Studio wystartowała ze zbiórką na Kickstarterze i chce zebrać 80 tysięcy dolarów kanadyjskich - jak dotąd udało się zgromadzić jedną czwartą wymaganej kwoty. Twórcy podkreślają, że zdecydowali się przeprowadzić zbiórkę, gdyż wiedzą, jak ważne jest zebranie opinii przed wydaniem gry wideo i planują zamknięte beta-testy kilka tygodni po zakończeniu kampanii. Premiera Mirador "już wkrótce".


Sprawdź bogatą ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze