News

Defiant Studios "kategorycznie nie zgadza się z opinią CI Games" i broni swej pracy nad Lords of the Fallen 2

therionee, 17.05.2019 15:26 0

Ekipa Defiant Studios podkreśla, że zespół ma doświadczenie w tworzeniu gier wysokiej jakości.

 

 

Wczoraj informowaliśmy, że drogi CI Games i nowojorskiego studia Defiant rozeszły się. Jak wyjaśniło CI Games, powodem rozwiązania umowy była nienależyte wykonanie przez Defiant kluczowego etapu pracy. Nowojorski zespół jednak "kategorycznie sprzeciwia się sposobowi, w jaki został przedstawiony". Jak podkreślił założyciel Defiant i dyrektor zarządzający, David Grijns:

- Ekipa, która pracowała nad projektem CI Games była złożona z niezwykle utalentowanych developerów i w pełni popieramy ich pracę. Nasz zespół wie, jak tworzy się wysokiej jakości gry, o czym świadczą bezsprzecznie jego kluczowe role w powstawaniu Just Cause 3, Call of Duty: Advanced Warfare, Far Cry 5, Devil May Cry (DmC) i wielu innych projektów z najwyższej półki. Ponieważ zobowiązaliśmy się w kontrakcie do zachowania tajemnicy, obecnie nie możemy rozwinąć tego tematu.

CI Games ogłosiło, że Lords of the Fallen 2 przygotuje wewnętrzny zespół przy wsparciu zewnętrznych zespołów.


Zamów grę Lords of the Fallen – Game of the Year Edition w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.