News

Wolfenstein: Youngblood będzie dłuższe niż poprzednie odsłony

Małgorzata "therionee" Trzyna, 13.05.2019 13:53 0

Progres graczy będzie powiązany ze zdobywaniem poziomów, a struktura gry będzie nieliniowa.

 

 

W Wolfenstein: Youngblood będzie można bawić się ze znajomym w kooperacji, ale to tylko jeden z elementów wyróżniających grę. Drugim jest czas potrzebny na jej ukończenie. MachineGames podczas sesji AMA na Reddicie postanowiło odpowiedzieć na pytanie fana dotyczące długości gry. W poprzednich częściach gracze pokonywali kolejne etapy w sposób liniowy, tym razem misje będzie można wykonywać w dowolnej kolejności, co przekłada się na dłuższy czas rozgrywki.

- Youngblood różni się od poprzednich tytułów pod wieloma względami - wyjaśnił Jerk Gustafsson. - Progres graczy jest powiązany ze zdobywaniem poziomów, a struktura gry jest nieliniowa, co oznacza, że gracze będą czerpać inne doświadczenia z rozgrywki, będą mogli wykonywać misje w takiej kolejności, jaka im się spodoba. I chociaż historia/kampania jest nieco lżejsza niż w New Order czy New Colossus, czas rozgrywki w Youngblood będzie dłuższy.

Więcej o Youngblood prawdopodobnie dowiemy się podczas E3. Premiera gry na PC, PS4, Xboksa One i Nintendo Switch planowana jest na 26 lipca.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.