News

Robert Kubica na okładce polskiej wersji F1 2019

Małgorzata Trzyna, 26.04.2019 17:16 0

Zacięta rywalizacja na torze rozpocznie się pod koniec czerwca.

Już 28 czerwca (podczas austriackiego Grand Prix F1) do sprzedaży trafi F1 2019 - oficjalny tytuł Mistrzostw Świata Formuły 1. Fani mogą liczyć na nowe wrażenia przeniesione bezpośrednio z torów prawdziwych wyścigów Formuły 1. W grze zostaną rozwinięte najlepsze elementy znane z poprzednich edycji i pojawią się nowe elementy oraz tryby gry, które zostaną zapowiedziane w najbliższych miesiącach.

O Grand Prix będziemy mogli powalczyć jako Robert Kubica - najbardziej utytułowany, polski kierowca wyścigowy i rajdowy, który powrócił do rozgrywek w sezonie 2019, by zasilić zespół Williams. Wcielając się w polskiego mistrza, zasiądziemy za kierownicą bolidu FW42 w walce o pole position i Grand Prix największych torów F1. Robert Kubica pojawi się także na polskiej okładce F1 2019, obok aktualnego mistrza świata, Lewisa Hamiltona.

W F1 2019 po raz pierwszy w historii serii pojawi się maszyna stworzona specjalnie na potrzeby gry, zaprojektowana we współpracy z zespołem inżynierów pod pod kierownictwem Rossa Brawna oraz Pata Symondsa. Specjalnie dla tej maszyny opracowano także liczne malowania. Bolidem tym będziemy mogli rywalizować w trybie wieloosobowym.

Zapowiedziano również F1 2019 Legends Edition, z dodatkową zawartością: gracze będą mogli cofnąć się do 1990 roku i wcielić się w najlepszych kierowców wszech czasów - Ayrtona Sennę (zasiadającego za kierownicą bolidu McLaren MP4/5B i Alaina Prosta (kierującego Ferrari F1-90), biorąc udział w klasycznym starciu w ponad 8 wyścigowych wyzwaniach. Przygotowano także dodatkowe elementy kosmetyczne bolidów i zespołów Senny i Prosta oraz sylwetki kierowców w trybie kariery. Legends Edition będzie dostępna trzy dni przed oficjalną premierą gry.

Codemasters postanowiło także uczcić 10 lat obecności marki F1 na rynku, przygotowując specjalną edycję F1 2019 Anniversary Edition, z dodatkową zawartością w postaci dwóch zwycięskich bolidów z klasycznego sezonu 2010: Ferrari F10, prowadzonego przez Fernando Alonso i Felipe Massę oraz McLarenem MP4-25 Lewisa Hamiltona i Jensona Buttona. Maszyny te dołączą do klasycznych bolidów Red Bulla RB6 Sebastiana Vettela i Marka Webbera z 2010 r. oraz innych klasycznych maszyn z biblioteki F1 2018 r.

F1 2019 to najambitniejszy tytuł w historii marki, który zostanie rozszerzony o rozgrywki Formuły 2. Gra z Robertem Kubicą na okładce będzie dostępna w polskiej wersji językowej. Tytuł ten zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.