News

BioWare opóźnia prace nad nowymi funkcjami w Anthem. Najpierw eliminacja błędów

Patryk Purczyński, 24.04.2019 16:45 3

Gracze w Anthem będą musieli poczekać na dodanie modułu Cataclysm i innych nowości. Priorytetem dla BioWare'u jest bowiem uporanie się z błędami.

"Priorytetowo traktowaliśmy takie rzeczt jak naprawianie błędów, stabilność i płynność gry; na drugim planie znajdują się nowe funkcje dla aktu pierwszego" - przyznają główny producent Anthem Ben Irving i szef usług live Chad Robertson, we wpisie na blogu gry. "Prawda jest taka, że jest więcej rzeczy do naprawienia i poprawienia niż zakładaliśmy. Choć jest to najlepsze rozwiązanie dla naszej produkcji, oznacza to, że pewne rzeczy zapisane już w kalendarzu zostaną przesunięte" - nie kryją.

Jedną z największych zapowiadanych nowości do Anthem jest moduł Cataclysm, przypominający raidy dla czterech użytkowników. "Jest to istotny dodatek do gry i zespół mocno się na nim skupia. Wprowadzi on nowe wyzwania i nagrody, rozwijając historię Anthem. Wraz z postępami w pracach, więcej szczegółów przekażemy w maju" - zaznaczają twórcy. Rozumieją rozgoryczenie, jakie może powodować opóźnienie udostępnienia tych nowości, ale...

"Wierzymy w Anthem. Wierzymy, że ta gra będzie świetna, ale wiemy, że dojście do tego poziomu będzie od nas wymagało mnóstwa wytężonej pracy. Chcemy ją wykonać i chcemy, byście dołączyli do naszej podróży w tamtym kierunku" - dodają przedstawiciele BioWare'u.

Przypomnijmy, że studio otwiera nowe stanowiska celem szybszego uporania się z problemami trawiącymi Anthem.

najnowsze