News

Twórcy Halo Infinite obecnie nie planują trybu battle royale

Małgorzata Trzyna, 22.04.2019 18:17 0

Jeden z twórców Halo Infinite zapewnił, że aktualnie tryb battle royale nie powstaje i nie ma go w planach.

O Halo Infinite krążą rozmaite plotki. Jedna z nich dotyczy trybu battle royale, który rzekomo ma się pojawić w grze. Jednak jeden z twórców pracujących w 343 Industries, Frank O'Connor, podkreślił, że tego trybu nie ma w planach:

- Moglibyście stworzyć w Forge własny tryb battle royale nawet teraz - powiedział O'Connor, podkreślając, że jeszcze nie ustalono dokładnie, jakie tryby znajdą się w Halo Infinite. Gracze powinni spodziewać się jednak, że BR będzie odnosić się co najwyżej do nazwy Battle Rifle. - Nie pracujemy obecnie nad battle royale i nie mamy w planach jego dodania. Battle royale może być jednak stworzone w dowolnej grze Halo w MCC czy 5, ponieważ jest to tryb. Będzie miał on ograniczenia, w zależności od silnika. Mówię o tym dlatego, by było jasne, że myślimy przede wszystkom o możliwościach w rozgrywce, nie o jednym wybranym kierunku, w który można popchnąć dany tytuł.

Oznacza to, że twórcy mogą śmiało przygotować battle royale, choć na razie nie zamierzają tego robić. Czy zmienią zdanie - czas pokaże.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.