News

Twórcy Halo Infinite obecnie nie planują trybu battle royale

Małgorzata Trzyna, 22.04.2019 18:17 0

Jeden z twórców Halo Infinite zapewnił, że aktualnie tryb battle royale nie powstaje i nie ma go w planach.

O Halo Infinite krążą rozmaite plotki. Jedna z nich dotyczy trybu battle royale, który rzekomo ma się pojawić w grze. Jednak jeden z twórców pracujących w 343 Industries, Frank O'Connor, podkreślił, że tego trybu nie ma w planach:

- Moglibyście stworzyć w Forge własny tryb battle royale nawet teraz - powiedział O'Connor, podkreślając, że jeszcze nie ustalono dokładnie, jakie tryby znajdą się w Halo Infinite. Gracze powinni spodziewać się jednak, że BR będzie odnosić się co najwyżej do nazwy Battle Rifle. - Nie pracujemy obecnie nad battle royale i nie mamy w planach jego dodania. Battle royale może być jednak stworzone w dowolnej grze Halo w MCC czy 5, ponieważ jest to tryb. Będzie miał on ograniczenia, w zależności od silnika. Mówię o tym dlatego, by było jasne, że myślimy przede wszystkom o możliwościach w rozgrywce, nie o jednym wybranym kierunku, w który można popchnąć dany tytuł.

Oznacza to, że twórcy mogą śmiało przygotować battle royale, choć na razie nie zamierzają tego robić. Czy zmienią zdanie - czas pokaże.

najnowsze