News

Star Wars Jedi: Fallen Order nie będzie skradanką

Patryk Purczyński, 15.04.2019 18:04 0

Choć w trailerze Star Wars Jedi: Fallen Order główny bohater mówi o tym, że lepiej nie rzucać się w oczy, gra nie zaoferuje elementów skradania.

Pierwszy zwiastun Star Wars Jedi: Fallen Order mógł sugerować, że w najnowszej grze Respawn Entertainment mogą pojawić się elementy skradania. Domysły te szybko zdementował jednak Stig Asmussen. - Słyszałem to od kilku ludzi i rozumiem takie podejście, ale nie, skradanie nie jest czymś, co zawieramy w grze - wyjaśnił. - Możesz znaleźć się w określonej sytuacji i przeprowadzić walkę w taki sposób, w jaki chcesz. Jest duża swoboda wyboru tego, w jaki sposób mierzysz się z przeciwnikami i ich pokonujesz.

Asmussen podkreślił, że technicznie jest możliwość, by nie ściągać na siebie uwagi nieprzyjaciół sterowanych przez sztuczną inteligencję, ale nie na tym koncentrują się twórcy Star Wars Jedi: Fallen Order. Zamiast tego skupiają się na realizacji fantazji o wcieleniu się w rycerza Jedi, a to oznacza przede wszystkim walkę na miecze świetlne i użycie Mocy. - Chcemy, by gracze dobrze się bawili mając do dyspozycji miecz świetlny i Moc. Skradanie nie za bardzo pasuje do tej gry - dodał przedstawiciel Respawn Entertainment.

Przypomnijmy, że w Star Wars Jedi: Fallen Order nie będzie mikropłatności. Gra ukaże się 15 listopada tego roku.

najnowsze