News

Star Wars Jedi: Fallen Order bez mikrotransakcji. Użytkownicy Twittera są rozbawieni

Małgorzata Trzyna, 15.04.2019 13:42 0

Inni wydawcy też obiecują gry single-player bez mikrotransakcji i lootboksów.

EA niedawno zapowiedziało Star Wars Jedi: Fallen Order. Jedną z najważniejszych informacji jest to, że w grze nie będzie tak bardzo nielubianych mikrotransakcji i lootboksów. Jak pisało EA na Twitterze: "Żadnych mikrotransakcji. Żadnych lootboksów. I nie, nie będziemy ich dodawać. To fabularne Star Wars single-player dla tych z was, którzy są gotowi zostać Jedi." Tweet ten pojawił się niedługo po udostępnieniu gifa promocyjnego, zachęcającego, by "zaakceptować przeszłość". Użytkownicy są rozbawieni faktem, że brak nielubianych elementów jest potraktowany jako atut gry. Wielu z nich nie wierzy EA i zastanawia się, czym zostaną zastąpione mikrotransakcje i lootboksy. A oto wybrane reakcje:

Devolver Digital: Żadnych mikrotransakcji. Żadnych lootboksów. I nie, nie będziemy ich dodawać. To falbularne Pikuniku single-player dla tych z was, którzy są gotowi zostać bohaterem.

Joshua: Wyobraźcie sobie dotarcie do momentu, kiedy mówicie, że nie będziecie stosować wyzysku w grze i traktujecie to jako atut decydujący o atrakcyjności produkcji.

Han: Zatem, "zaakceptujcie przeszłość, wypełnioną lootboksami"? To ich hasło reklamowe?

Bone Syrup: To przecież wy najpierw umieściliście je w grach.

Pyro Gaming: Żadnych mikrotransakcji ani lootboksów. Nie, nie dodamy ich... Ponieważ w EA wprowadzamy megatransakcje oraz skrzynie z wyposażeniem!

Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się 15 listopada na PC, PS4 i Xboksie One.

najnowsze