News

Mortal Kombat 11 z mikropłatnościami, ale bez loot boksów

Patryk Purczyński, 15.04.2019 17:50 0

Shaun Himmerick z NetherRealm Studios zdradza szczegóły na temat mikropłatności. Najważniejsze, że zakupy będą miały charakter wyłącznie kosmetyczny.

Kryształy Czasu posłużą za walutę w świecie Mortal Kombat 11 - ujawnił producent bijatyki, Shaun Himmerick, w najnowszym Kombat Kaście. Gracze będą mogli wydawać kryształy na różne kosmetyczne urozmaicenia, jak nowe skórki, wprowadzenia, łatwe fatalities czy dodatkowe wyposażenie. Nie ma natomiast mowy o faktycznym wzmacnianiu w walce swoich postaci za pomocą mikropłatności. Przedstawiciel NetherRealm Studios podkreślił, że zespół wyciągnął wnioski z błędów popełnionych w Injustice 2.

Co więcej, w Mortal Kombat 11 nic nie będzie wymagało Kryształów Czasu do odblokowania. - Nie chcemy, by gracze zyskiwali jakąkolwiek przewagę za pomocą pieniędzy - zapewnił Himmerick. Potwierdził on również to, o czym wcześniej wspominał już Ed Boon - w grze zabraknie loot boksów. - Nie chcemy tego. Wiemy, że i społeczność ich nie chce. Widzieliśmy, jak reagowano na nie w innych tytułach. Nie ma u nas jakichkolwiek loot boksów - dodał.

Mortal Kombat 11 ukaże się 23 kwietnia na pecetach, Xboksie One, PlayStation 4 i Switchu.

najnowsze