News

Grałeś w Ace Combat 7: Skies Unknown? Podziel się swoją opinią

LM, 27.03.2019 11:29 0

Firma Bandai Namco Entertainment przygotowała krótką ankietę skierowaną do miłośników najnowszej gry studia Project Aces.

Japoński producent i wydawca – firma Bandai Namco Entertainment – po raz kolejny bada zadowolenie graczy z doświadczeń po ograniu najnowszej gry w swoim portfolio. Tym razem ankieta skierowana jest do fanów najnowszej odsłony gry lotniczej od studia Project Aces – Ace Combat 7: Skies Unknown. Jeśli mieliście okazję bawić się przy rzeczonej produkcji, to pod tym adresem znajdziecie krótką ankietę, która pomoże wydawcy zebrać odpowiedni feedback i tym samym ukierunkować dalszy rozwój gry czy przyszłych odsłon serii.

Ace Combat 7: Skies Unknown zadebiutowało w styczniu bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, by na początku lutego trafić do miłośników pecetowego grania. My swoimi wrażeniami na pewno podzielimy się z Bandai Namco, ale możecie też o nich przeczytać w naszej recenzji.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.