Felieton

ESRB zaklasyfikowało Borderlands Game of the Year

Małgorzata Trzyna, 23 marca 2019 08:12 0

Borderlands Game of the Year zmierza na PC i konsole obecnej generacji.

Na to, aż Gearbox Software odkryje wszystkie karty, musimy poczekać do PAX East. Niedawno pisaliśmy o tym, że być może doczekamy się zapowiedzi Borderlands 3, nowego Bulletstorma lub Duke Nukem. Jedną z niespodzianek zepsuło ESRB, umieszczając na swej stronie informacje o pierwszej odsłonie Borderlands w wersji Game of the Year. ESRB nie było pierwsze, w ubiegłym roku informacje o Borderlands GOTY znalazły się także na stronie koreańskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją gier.

Borderlands to pierwszoosobowa strzelanka, w której gracze wcielają się w poszukiwacza skarbów, chcącego odnaleźć na planecie Pandora skarbiec obcych. Jest to gra z otwartym światem, w której wykonujemy rozmaite misje. Podczas walki korzystamy z futurystycznej broni palnej (np. pistoletów na kwas, elektrycznych strzelb), mierzymy się z bandytami, obcymi stworzeniami i robotami.

Borderlands Game of the Year trafi na PC, PS4 i Xboksa One. Nie ujawniono daty wydania.

Ogromne zainteresowanie planszowym Bloodborne'em
Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.