News

Nowy Bulletstorm lub Duke Nukem od Gearboksu na PAX East?

LM, 20.03.2019 13:38 0

Gearbox Software opublikowało zajawkę kolejnej, trzeciej już gry, którą zamierza ujawnić na zbliżającym się konwencie w Bostonie.

Nie da się ukryć, że w ostatnich miesiącach studio Gearbox Software raczej nie dzieliło się z nami zbyt wieloma informacjami dotyczącymi swoich planów, przez co zamierza nas powalić masą nowinek na zbliżającym się konwencie PAX East w Bostonie. Po dwóch wcześniejszych zajawkach dotyczących najprawdopodobniej Borderlands 3 i tajemniczej gry z robotami w roli głównej Gearbox opublikował na Twitterze kolejny obrazek, zastrzegając, że jest to wskazówka dotycząca odrębnej, trzeciej zapowiedzi.

Zamieszczona przez Gearbox grafika pochodzi z gry Bulletstorm: Full Clip Edition i prezentuje protagonistę w towarzystwie doskonale nam znanego Duke’a, który pojawił się gościnnie w produkcji przy okazji DLC Duke Nukem's Bulletstorm Tour. Tym samy możemy oczekiwać, że podczas panelu poświęconemu grom Gearboksu doczekamy się zapowiedzi kolejnej gry z serii Bulletstorm lub Duke Nukem.

Wszystkiego dowiemy się (a Wy razem z nami) już 28 marca. Panel startuje około godziny 19:00 czasu polskiego.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.