News

Total War: Three Kingdoms - porównanie trybów Romance i Records

Małgorzata Trzyna, 19.02.2019 17:42 0

W trybie Records wydarzenia będą przedstawione w bardziej realistyczny sposób.

Creative Assembly przygotowało nowe wideo poświęcone Total War: Three Kingdoms, w którym wyjaśniono różnice między trybami Romance i Records. W trybie Romance bohaterowie będą przedstawieni w przesadny sposób, a historia trzech królestw - wyidealizowana. Z kolei tryb Records pozwoli graczom prześledzić wydarzenia będące dużo bliżej prawdy historycznej, a więc będzie to odpowiadało bardziej tradycyjnym rozwiązaniom w serii Total War.

Przykładowo, w trybie Romance przywódca będzie potężny i będzie mógł sam zmierzyć się z wszelkimi zagrożeniami. W trybie Records będzie miał ze sobą ludzi, którzy go ochronią, nie będzie mógł się pojedynkować ani wykorzystywać specjalnych umiejętności - walki będą wyglądać bardziej realistycznie. W obu trybach przywódcy nie będą niezwyciężeni, choć w trybie Romance będzie istniała większa szansa, że bohater zamiast zginąć odniesie tylko rany i później do nas powróci. Na filmie poruszono także kwestie zmęczenia oraz morale oddziałów. Zapraszamy do obejrzenia wideo!

Total War: Three Kingdoms ukaże się dopiero w maju - Creative Assembly postanowiło opóźnić premierę, by lepiej dopracować grę.

najnowsze