News

The Outer Worlds zapewni nam około 40 godzin rozgrywki

LM, 09.02.2019 16:57 0

Twórcy porównali czas niezbędny do ukończenia gry do tego ze Star Wars: Knights of the Old Republic II.

W rozmowie z redakcją Game Informera przedstawiciele studia Obsidian Entertainment — Leonard Boyarsky i Tim Cain – odnieśli się do krążących w sieci pogłosek związanych z długością pojedynczej sesji z The Outer Worlds. Wyjaśnili, że wbrew spekulacjom graczy omawiana produkcja nie zaoferuje wielkiego otwartego świata wypełnionego po brzegi rozmaitymi aktywnościami.

Twórcy postanowili skoncentrować się na dużym potencjale dla przechodzenia gry wielokrotnie i masie czynników, które będą reagować na podejmowane przez nas wybory. Tym samym gra będzie krótsza, ale powinna przykuć graczy do ekranów na czas porównywalny z rozmiarami gry Star Wars: Knights of the Old Republic II. Jednocześnie deweloperzy zwrócili uwagę na fakt, że w zależności od naszego stylu gry, poszczególne etapy z pewnością znacznie szybciej ukończą osoby lubujące się w otwartej konfrontacji z oponentami, niż te, które postawią na unikanie zagrożenia. Całość waha się pomiędzy 15 a 40 godzinami zabawy.

The Outer Worlds zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.