News

DiRT Rally 2.0 otrzyma wsparcie dla gogli VR

LM, 09.02.2019 15:49 0

Tytuł zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

W odpowiedzi na liczne zapytania graczy studio Codemasters Software poinformowało za pośrednictwem Twittera, że najnowsza gra wyścigowa traktująca o rajdach samochodowych – DiRT Rally 2.0 – jeszcze tego lata otrzyma wsparcie dla gogli VR Oculus. Przypomnijmy, że DiRT Rally 2.0 trafi na rynek jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 26 lutego. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One, ale wygląda na to, że przynajmniej na początku, tylko miłośnicy pecetowego grania będą mogli skorzystać z technologii wirtualnej rzeczywistości.

DiRT Rally 2.0 zadebiutuje z ośmioma wydarzeniami z katalogu FIA World Rallycross Championship, gdzie w najnowszej odsłonie cyklu po raz pierwszy zobaczymy takie wydarzenia jak Circuit de Barcelona-Catalunya, Mettet czy Silverstone. Obok tego w DiRT Rally 2.0 uświadczymy cztery różne klasy samochodów wyścigowych: FIA World Rallycross Championship Supercars, RX2, RX Super 1600s oraz RX Crosskarts. Całość opracowano z myślą o zabawie dla pojedynczego gracza oraz trybach sieciowej rywalizacji.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.