Felieton

DiRT Rally 2.0 otrzyma wsparcie dla gogli VR

LM, 09 lutego 2019 15:49 0

Tytuł zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

W odpowiedzi na liczne zapytania graczy studio Codemasters Software poinformowało za pośrednictwem Twittera, że najnowsza gra wyścigowa traktująca o rajdach samochodowych – DiRT Rally 2.0 – jeszcze tego lata otrzyma wsparcie dla gogli VR Oculus. Przypomnijmy, że DiRT Rally 2.0 trafi na rynek jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 26 lutego. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One, ale wygląda na to, że przynajmniej na początku, tylko miłośnicy pecetowego grania będą mogli skorzystać z technologii wirtualnej rzeczywistości.

DiRT Rally 2.0 zadebiutuje z ośmioma wydarzeniami z katalogu FIA World Rallycross Championship, gdzie w najnowszej odsłonie cyklu po raz pierwszy zobaczymy takie wydarzenia jak Circuit de Barcelona-Catalunya, Mettet czy Silverstone. Obok tego w DiRT Rally 2.0 uświadczymy cztery różne klasy samochodów wyścigowych: FIA World Rallycross Championship Supercars, RX2, RX Super 1600s oraz RX Crosskarts. Całość opracowano z myślą o zabawie dla pojedynczego gracza oraz trybach sieciowej rywalizacji.

Uczestnicy Games Clash Entertainment powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.