News

Project CARS 3 będzie duchowym spadkobiercą serii Shift

LM, 01.01.2019 19:31 0

Tytuł wciąż jeszcze nie został oficjalnie zapowiedziany.

Na początku grudnia informowaliśmy, że szef studia Slightly Mad – Ian Bell – potwierdził na łamach forum GTPlanet rozpoczęcie prac nad grą Project CARS 3. Wtedy ujawnił jedynie, że tytuł jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji, ale w minionych dniach postanowił ponownie wypowiedzieć się na forum i zdradził kilka szczegółów.

Tym samym dowiedzieliśmy się, że Project CARS 3 będzie duchowym spadkobiercą gier wyścigowych z serii Shift (Need for Speed Shift oraz Shift 2: Unleashed) ze wszystkimi dobrodziejstwami Project CARS. Przyznał, że niektóre rozwiązania zawarte w Project CARS 2 zmusiły twórców do niekończącej się walki z optymalizacją gry. O ile deweloperzy nie zamierzają ograniczać zawartości, jaką oddadzą w nasze ręce, to ich głównym celem jest zapewnienie nam dobrej zabawy „bez porywania się na kąsek, którego nie będą w stanie przeżuć i strawić”.

Project CARS 3 nie doczekało się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, ale o wszystkich nowinkach związanych z tytułem będziemy informować Was na bieżąco.

najnowsze

Overwatch z funkcją replay

Gracze będą mogli odtwarzać przebieg 10 ostatnich meczów z perspektywy dowolnej postaci.