Felieton

Project CARS 3 będzie duchowym spadkobiercą serii Shift

LM, 01 stycznia 2019 19:31 0

Tytuł wciąż jeszcze nie został oficjalnie zapowiedziany.

Na początku grudnia informowaliśmy, że szef studia Slightly Mad – Ian Bell – potwierdził na łamach forum GTPlanet rozpoczęcie prac nad grą Project CARS 3. Wtedy ujawnił jedynie, że tytuł jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji, ale w minionych dniach postanowił ponownie wypowiedzieć się na forum i zdradził kilka szczegółów.

Tym samym dowiedzieliśmy się, że Project CARS 3 będzie duchowym spadkobiercą gier wyścigowych z serii Shift (Need for Speed Shift oraz Shift 2: Unleashed) ze wszystkimi dobrodziejstwami Project CARS. Przyznał, że niektóre rozwiązania zawarte w Project CARS 2 zmusiły twórców do niekończącej się walki z optymalizacją gry. O ile deweloperzy nie zamierzają ograniczać zawartości, jaką oddadzą w nasze ręce, to ich głównym celem jest zapewnienie nam dobrej zabawy „bez porywania się na kąsek, którego nie będą w stanie przeżuć i strawić”.

Project CARS 3 nie doczekało się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, ale o wszystkich nowinkach związanych z tytułem będziemy informować Was na bieżąco.

Battlefield V z konkretnym pakietem poprawek w nadchodzącej aktualizacji
Respawn nawiązało do wyczynu jednego ze speedrunnerów z Titanfall 2 w prezentacji nowego bohatera Apex Legends – Octane
S.W.I.N.E. HD Remaster – odświeżona graficznie wersja RTS-a z 2001 roku na nowym zwiastunie
Pięć gier From Software ukończone w jednej sesji, bez otrzymania ciosu – streamer zakończył God Run sukcesem
najnowsze