Steven Spielberg jest zachwycony serialem The Last of Us. Wskazał też swój ulubiony odcinek

Krzysztof Żołyński
2023/06/11 16:00
0
0

Steven Spielberg nie kryje, że bardzo spodobał mu się serial The Last of Us i ma swój ulubiony odcinek.

Legendarny reżyser stwierdził, że The Last of Us spodobało mu się bardzo. Do tego stopnia, że napisał list Craiga Mazina, w którym wskazał jeden odcinek jako jego zdaniem najlepszy. Już sama pochwała z ust Spielberga ma wartość większą niż niejedna nagroda filmowa, a gdy legendarny filmowiec stwierdza, że jest oczarowany serialem i ma swój ulubiony odcinek, to twórcy muszą skakać z radości pod chmury.

Steven Spielberg jest zachwycony serialem The Last of Us. Wskazał też swój ulubiony odcinek

Cóż, nie dostałem tego bezpośrednio, bo list Spielberga przyszedł do Craiga Mazina. Podzielił się nim ze mną, Nickiem Offermanem, Murrayem Bartlettem i autorem zdjęć Ebenem Bolterem. Zasadniczo reakcja była taka, że grupa mężczyzn w średnim wieku zaczęła piszczeć, ponieważ ich idol wiedział, kim są.

Steven Spielberg jest zachwycony serialem The Last of Us

Okazuje się, że ulubionym odcinkiem Spielberga jest, trzeci z kolei epizod, w którym odważnie pokazano historię miłosną Franka i Billa, w których wcielili się Nick Offerman i Murray Barlett. Reżyserem tego odcinka jest doświadczony filmowiec, Peter Hoar. Rozbudowuje on znacznie ten wątek w porównaniu do pierwowzoru znanego z gry. Rzecz jasna wywołało to szeroką dyskusję fanów – niektórzy uważali to za fajne urozmaicenie, a inni za niepotrzebne rozwlekanie fabuły. Odezwały się też głosy haterów ale tymi zajął się osobiście Nick Offerman, odpowiadając im na Twitterze.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!